alexa

banner912

banner766

'Açmazsanız yeni Büyükşehir açar'

AK Parti Eskişehir İl Yönetimi yeni açılan Eskişehir Şehir Hastanesi’ni ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ziyarette hastane çalışanlarına ve hastalara çiçek dağıttı. Çalışkan ziyarette yaptığı açıklama, vatandaşın Şehir Hastanesi'ne ulaşımında yaşanacak sorunun muhatabının Büyükşehir Belediyesi olduğunu söyledi.

Sağlık 30.10.2018, 14:31 01.11.2018, 13:44 ABONE OL: google news
'Açmazsanız yeni Büyükşehir açar'

Çalışkan, “AK Parti Eskişehir’imize her dönemde olduğu gibi bugün de kalıcı eserler kazandırmaya devam ediyor. Ayın 30’u itibariyle Şehir Hastanesi hasta kabulüne başladı. Her yer hizmete hazır vaziyette. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. AK Parti olarak şehrimize hizmetler üretmeye devam edeceğiz. Yunusemre Devlet Hastaneniz de faaliyete geçti, bir günde yine oraya ziyaret gerçekleştireceğiz, tanıtacağız. Çok modern otel seviyesinde bir hastanenin içinde bulunuyoruz'' diye konuştu. 

Açmazsanız yeni Büyükşehir Belediyesi açacak

Hastaneye ulaşım konusunda da değerlendirmelerde bulunan Çalışkan, “Ulaşımla ilgili Sağlık İl Müdürlüğümüz vasıtasıyla tüm yazılarımızı yazdık. Gönül ister ki buradaki 25 metrelik yol açılsın, burada hem sabah saat 8’de hem de akşam saatlerinde yoğunluk oluşmadan hastalarımız ve ambulansların geçişine rahat bir ortam oluşsun. Şu anda çevre yolu itibariyle Karayollarının yapmış olduğu yol vasıtasıyla ulaşımda şu anda bir sıkıntı yaşamıyoruz. Belediye ring servisleriyle bunu yapmak durumunda ve zorunda. Bugün itibariyle en az sorunla hastanemizi hizmete açmanın gururunu yaşıyoruz. Ulaşıma ilişkin çıkacak sorunun muhatabı Büyükşehir Belediyesidir. Buradaki  25 metrelik yolu kamulaştırıp açmadığı sürece buradaki yatırım vatandaşta her an ve her istediği an buluşurken, zorlandığı bir yatırım haline gelir. Bunun müsebbibi de Büyükşehir Belediyesi’dir. Aileler bekliyor, buraya hastanenin yapıldığı belli, buraya tramvayın olması gerektiği çok açık. Bundan sonra Büyükşehir Belediyesi’nde. Buraya Büyükşehir Belediyesi sağlıklı ulaşılabilir hizmeti getirmekte sorumlu. Sayın Bakanımız Nabi Hoca’nın dediği gibi eğer 25 metrelik yol buraya açılmazsa yeni büyükşehir belediyesi açacak burayı” dedi. 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 11 Mayıs 2021
İmsak 04:00
Güneş 05:40
Öğle 12:59
İkindi 16:52
Akşam 20:08
Yatsı 21:42

Gelişmelerden Haberdar Olun

@