banner863

banner766

'Açmazsanız yeni Büyükşehir açar'

AK Parti Eskişehir İl Yönetimi yeni açılan Eskişehir Şehir Hastanesi’ni ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan ziyarette hastane çalışanlarına ve hastalara çiçek dağıttı. Çalışkan ziyarette yaptığı açıklama, vatandaşın Şehir Hastanesi'ne ulaşımında yaşanacak sorunun muhatabının Büyükşehir Belediyesi olduğunu söyledi.

Sağlık 30.10.2018, 14:31 01.11.2018, 13:44
'Açmazsanız yeni Büyükşehir açar'

Çalışkan, “AK Parti Eskişehir’imize her dönemde olduğu gibi bugün de kalıcı eserler kazandırmaya devam ediyor. Ayın 30’u itibariyle Şehir Hastanesi hasta kabulüne başladı. Her yer hizmete hazır vaziyette. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. AK Parti olarak şehrimize hizmetler üretmeye devam edeceğiz. Yunusemre Devlet Hastaneniz de faaliyete geçti, bir günde yine oraya ziyaret gerçekleştireceğiz, tanıtacağız. Çok modern otel seviyesinde bir hastanenin içinde bulunuyoruz'' diye konuştu. 

Açmazsanız yeni Büyükşehir Belediyesi açacak

Hastaneye ulaşım konusunda da değerlendirmelerde bulunan Çalışkan, “Ulaşımla ilgili Sağlık İl Müdürlüğümüz vasıtasıyla tüm yazılarımızı yazdık. Gönül ister ki buradaki 25 metrelik yol açılsın, burada hem sabah saat 8’de hem de akşam saatlerinde yoğunluk oluşmadan hastalarımız ve ambulansların geçişine rahat bir ortam oluşsun. Şu anda çevre yolu itibariyle Karayollarının yapmış olduğu yol vasıtasıyla ulaşımda şu anda bir sıkıntı yaşamıyoruz. Belediye ring servisleriyle bunu yapmak durumunda ve zorunda. Bugün itibariyle en az sorunla hastanemizi hizmete açmanın gururunu yaşıyoruz. Ulaşıma ilişkin çıkacak sorunun muhatabı Büyükşehir Belediyesidir. Buradaki  25 metrelik yolu kamulaştırıp açmadığı sürece buradaki yatırım vatandaşta her an ve her istediği an buluşurken, zorlandığı bir yatırım haline gelir. Bunun müsebbibi de Büyükşehir Belediyesi’dir. Aileler bekliyor, buraya hastanenin yapıldığı belli, buraya tramvayın olması gerektiği çok açık. Bundan sonra Büyükşehir Belediyesi’nde. Buraya Büyükşehir Belediyesi sağlıklı ulaşılabilir hizmeti getirmekte sorumlu. Sayın Bakanımız Nabi Hoca’nın dediği gibi eğer 25 metrelik yol buraya açılmazsa yeni büyükşehir belediyesi açacak burayı” dedi. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 25 Kasım 2020
İmsak 06:19
Güneş 07:47
Öğle 12:50
İkindi 15:21
Akşam 17:43
Yatsı 19:06
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@