alexa

banner912

banner766

Bir ömre sığmayan özel anneler

Anneler Günü dolayısıyla Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü tarafından, Sağlık Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Dr. Davut Savran Toplantı Salonu’nda program düzenlendi.

Sağlık 13.05.2018, 14:27 ABONE OL: google news
Bir ömre sığmayan özel anneler

Gerçekleşen programda, sağlık personellerinden özel hayat öyküsü olan, engelli çocuğu bulunan ve evlat edinmiş annelere plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi. İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge program kapsamında yaptığı konuşmada, “Annelik çok kutsal bir duygu olmakla birlikte özel ilgiye muhtaç çocukların bakımında annelerimiz daha çok fedakarlık göstermektedir. Bu yüzden bu yılki Anneler Günü siz çok özel anneler için, İl Sağlık Müdürlüğü olarak kurumumuzda çalışan özel annelerimizin moral ve motivasyonunun yükseltilmesini amaçladık. Ayrıca bu tür etkinlikler devlet, sivil toplum örgütleri ve özel kurum ve kuruluşları aynı paydada buluşturarak bu kurumların ortak adımlar atmasını da sağladı. Ben bu özel günde kurumumuzda çalışan siz özel annelerimize teşekkür ediyor, bütün annelerin Anneler Günü'nü kutluyorum” dedi. 

Programa katılan annelerle tek tek ilgilenen İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, bu tür annelerin sorunlarını dinleyerek çalışma ve yaşam şartlarının iyileştirici projelerle destekleneceğini, kurumlar arası iletişimlerle sorunlarının giderileceğini ayrıca belirtti. 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Nisan 2021
İmsak 04:41
Güneş 06:11
Öğle 13:03
İkindi 16:45
Akşam 19:45
Yatsı 21:09

Gelişmelerden Haberdar Olun

@