alexa

banner912

banner766

Çukurhisar Diş Kliniği açıldı

Tepebaşı Belediyesi örnek sağlık uygulamaları kapsamında, Çukurhisar Mahallesi’ne diş kliniği kazandırdı. Bir aylık sürede yaklaşık 100 vatandaşın hizmet aldığı kliniğin resmi açılış töreni, mahalle sakinlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Sağlık 17.01.2019, 16:12 ABONE OL: google news
Çukurhisar Diş Kliniği açıldı

Çukurhisar Mahallesi Atatürk Caddesi Belediye Ek Hizmet Binası’nda yaklaşık bir aydır hizmet veren Çukurhisar Diş Kliniği’nin açılışına Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç’ın yanı sıra Tepebaşı Belediyesi Meclis üyeleri, Çukurhisar Mahallesi Muhtarı Cihan Koçak, Hisar Mahallesi Muhtarı İbrahim Çakar ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Burada bir konuşma yapan Başkan Ataç klinik hakkında bilgiler vererek, “Şirintepe Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizin ardından Çukurhisar’da da böyle bir imkan yaratmaya çalıştık. Burada hem çocuk hem de büyüklerin muayene ve tedavisi yapılıyor. Şimdiye kadar yaklaşık 100 kişinin işlemleri yapıldı. Diş ağrıları, dünyada azap edebilecek kadar sıkıntılı ağrılardır. Ama insanlar diş tedavilerini ve bakımlarını ihmal edelerse bu ağrıları çekiyorlar. Burada haftanın 2 günü arkadaşlarımız hizmet verecek. Ben de seçimlerin ardından haftada yarım gün burada çocuklarımızı muayene etmeyi düşünüyorum. Böylelikle sizlerle de daha sık buluşup görüşmüş oluruz. Bu kliniğin açılmasında çok büyük katkısı olan sevgili meslektaşım Ayşe Hanım, aletlerini hediye etti. Çok önemli bir şey yaptı, yıllardır beraber çalıştığımız bir meslektaşımın böyle hayırlı bir iş yapması benim için de çok önemli. Onun sayesinde burası böyle bir merkez kazanmış oldu. İlerleyen yıllarda belki daha da büyütülür, mahallemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Çukurhisar Diş Kliniği’ne malzeme desteğinde bulunan Dt. Ayşe Bozkaya da “Ne olduysa sizin sayenizde oldu. Siz bu imkanı bize sağladınız, ben size teşekkür ediyorum” dedi.

100'ÜNCÜ MUAYENE BAŞKAN ATAÇ’TAN: Daha sonra Bozkaya’ya teşekkür plaketi ve çiçek takdim eden Başkan Ataç, Çukurhisar Diş Kliniği’nin açılış kurdelesini de mahalleli kadınlar ile birlikte kesti. Başkan Ataç açılış töreninin ardından klinikteki 100. muayeneyi de kendisi yaptı. Çukurhisar sakinleri de Başkan Ataç’a mahalleye kazandırılan diş kliniğinden ötürü teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 17 Nisan 2021
İmsak 04:41
Güneş 06:11
Öğle 13:03
İkindi 16:45
Akşam 19:45
Yatsı 21:09

Gelişmelerden Haberdar Olun

@