banner863

banner766

Kurt'tan organ bağışı çağrısı

Odunpazarı Belediye Meclisi 2018 yılı Kasım Ayı olağan meclis toplantısında konuşan Belediye Başkanı Kazım Kurt, organ bağışı çağrısında bulundu: Ben organlarımı bağışladım. Bu konu hayati önem taşıyor.

Sağlık 06.11.2018, 18:48
Kurt'tan organ bağışı çağrısı

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’un başkanlığında gerçekleşti. 15 adet gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında, komisyonlardan gelen gündem maddelerinin hepsi oy birliği ile kabul edildi. 

RAHMETLE ANIYORUZMeclis toplantısında konuşan Başkan Kazım Kurt, Mustafa Kemal Atatürk’e özlemle ihtiyaç hissedilen bir dönem yaşandığını kaydetti. Mustafa Kemal Atatürk’ün 10 Kasım’da çeşitli etkinlikler ile anılacağını ifade eden Başkan Kurt, “Benim düşüncelerim ile bilim arasında bir çelişki varsa bilimi tercih edin, diyen bir liderin Türkiye’ye kolay kolay bir daha gelmeyeceğini görüyoruz ve rahmetle anıyoruz” dedi. 

KAZIM KURT’TAN ATANAMAYAN ÖĞRETMENLER HATIRLATMASI24 Kasım’ın Öğretmenler Günün olduğunu söyleyen Başkan Kurt, öğretmenlerin gününü kutladı. “Her ne kadar sıkıntılı bir dönemden geçiyorlarsa da, atanamayan öğretmenlerimizin de 24 Kasımlarda mutlu edilmesi gerektiğini düşünüyorum” diye konuştu. Başkan Kazım Kurt, 24 Kasım 2018 Cumartesi Günü, Vadişehir’de yer alan Türkan Saylan Parkı’na; Türkan Saylan’ın anıtını dikeceklerini duyurdu. 

BEN ORGANLARIMI BAĞIŞLADIMKonuşmasında organ bağışına değinen Başkan Kurt, kök hücre ve organ bağışı konusunda bütün yurttaşları duyarlı olmaya çağırdı. “Ben organlarımı bağışladım” diyen Kazım Kurt, organ nakli bekleyen yurttaşlar için herkesin doğrultuda hareket etmesinin hayati önem taşıdığını ifade etti. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 24 Kasım 2020
İmsak 06:18
Güneş 07:46
Öğle 12:50
İkindi 15:21
Akşam 17:44
Yatsı 19:06
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@