alexa

banner912

banner766

'Şehir Hastanesi sorunsuz işliyor'

AK Parti MKYK Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan Eskişehir Şehir Hastanesi’ni gezdi. Karacan’a Başhekim Uzm. Dr. Yaşar Bildirici ile Akfen İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Uğur Kılınç eşlik etti. Karacan, “Tüm Türkiye’deki hastaneleri biliyorum. Hasta memnuniyeti üst seviyede şehrimizde. Halkın hak ettiği hizmeti alacağı bir Şehir Hastanemiz oldu” dedi.

Sağlık 21.01.2019, 17:13 ABONE OL: google news
'Şehir Hastanesi sorunsuz işliyor'

Karacan, hastaneyi gezdikten sonra izlenimlerini basın mensupları ile paylaştı. Karacan, “27 Ekim 2018’de faaliyete geçen Eskişehir Şehir Hastanesi aynı zamanda uygulamalı eğitim ve araştırma hastanesi olarak hizmet vermektedir. Bu Türkiye’de bir ilktir. Hastanemiz 85 gündür hizmet veriyor. Tüm Türkiye’deki hastaneleri biliyorum. Hasta memnuniyeti üst seviyede. Türkiye’nin diğer kentlerinde bulunan şehir hastanelerini de ziyaret etme imkanım oldu. Şu anda Türkiye’de en sorunsuz işleyen Şehir Hastaneleri’nden birisi de Eskişehir’de bulunuyor. Hastanemiz 1100 yatak kapasitesine sahip. Bu önemli bir rakamdır" dedi. 

"Kopmayan bir zincir var": Karacan, “Hastanemizin bir özelliği de bu hastanede kopmayan bir zincir var. Şehir Hastanesi’ne gelen bir hastamız buradan başka bir yere nakledilmeden hasta tedavisini tamamlıyor. Hastalarımızdan hiçbir ücret talep edilmiyor. Şehir Hastaneleri Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde tüm Türkiye’ye yayılmış vaziyette" diye konuştu. 

"Şehrimize yakışır bir hastane": Hastane ile ilgili sorunların aşıldığını ifade eden Karacan, “Burada tüm sıkıntılar aşıldı. Sadece ulaşımla ilgili bazı sıkıntılar yaşanıyor. Bu sıkıntıyı da inşallah yetkililerimiz özellikle görevi olan yetkililerimiz Büyükşehir Belediyesi olsun diğer yetkililer inşallah bunları da çözerse, hastanemiz şehrimize yakışır bir hastanemiz oldu. Halkın hak ettiği hizmeti alacağı bir Şehir Hastanemiz oldu. Herkesin emeğine sağlık. Umarım ihtiyaç olmaz ama ihtiyacı olan hastalarımız inşallah en iyi hizmeti alırlar" dedi. 

"Eski Devlet Hastanesi binasının durumu": Devlet Hastanesi’nin eski binası ile ilgili konuşan Karacan, “Hastanemizin belli bir yerinde deprem yönetmeliğiyle ilgili eksiklikleri var yıkılacak kısımlar var. Geri kalan kısımla ilgili de Bakanlık değerlendirme yapacak” diye konuştu. 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 07 Mayıs 2021
İmsak 04:07
Güneş 05:46
Öğle 13:00
İkindi 16:50
Akşam 20:04
Yatsı 21:35

Gelişmelerden Haberdar Olun

@