alexa

banner912

banner766

UMKE'ye Erdoğan'ın mitingindeki müdahaleleri için teşekkür

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir süre önce Eskişehir Vilayet Meydanı’nda düzenlenen miting programında Seyyar Sahra Hastanesi kurarak rahatsızlanan 100 kişinin üzerinde hastaya anında müdahale eden UMKE ekibine teşekkür belgesi verildi.

Sağlık 09.07.2018, 14:58 11.07.2018, 12:32 ABONE OL: google news
UMKE'ye Erdoğan'ın mitingindeki müdahaleleri için teşekkür

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, amacı her türlü afet durumunda yeterli ve nitelikli sağlık hizmeti sunmak olan Eskişehir UMKE ekibine mitingdeki başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verilirke,n aynı zamanda Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Cumhur Sivrikoz'a da UMKE eğitimlerine verdiği destek ve katkılarından dolayı plaket takdim edildi. Programa, Osmangazi Üniversitesi Anatomi Anabilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Hilmi Özden, Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğü Acil Sağlık Hizmetleri çalışanları, Tıbbi Cihaz Hizmetleri Başkanı Dr. Erdinç Özkurt ve İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Veli Görkem Pala da katıldı. 

Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi Aylık Değerlendirme Toplantısı, Eskişehir İl Ambulans Servisi Başhekimliği toplantı salonunda 50 UMKE gönüllüsünün katılımı ile gerçekleşti. Eskişehir 112 paramediklerinden Bahadır Erböcü “Çocuklarda Travmalı Hastaneye Yaklaşım” konusunda, Prof.Dr. Cumhur Sivrikoz ise “Göğüs Travmalarına Yaklaşım” konularında eğitim programı düzenledi. Eğitimin ardından teşekkür belgesi takdiminde yaptığı konuşmada “Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, “Başarılı çalışmalarınızın yeni dönemde de artarak devam etmesini diliyor, verilen hizmet için UMKE ekibimize teşekkür ediyorum” dedi. 
 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 14 Haziran 2021
İmsak 03:28
Güneş 05:22
Öğle 13:03
İkindi 17:00
Akşam 20:34
Yatsı 22:20

Gelişmelerden Haberdar Olun

@