alexa

banner912

banner766

Cam Tavanlar Dizisi Hangi Kanalda

Sanat 27.06.2021, 15:06 ABONE OL: google news
Cam Tavanlar Dizisi Hangi Kanalda

Son zamanların ilgi çekici dizileri arasında yer alan Cam Tavanlar dizi, kısa süre içerisinde geniş biz izleyici kitlesine ulaşmayı da başarmıştır. Cam Tavanlar son bölüm izle platformları da son zamanlarda Ektili bir düzeyde izleyici çektikleri de bilinmektedir. Bu durum tek başına dahi Cam Tavanlar dizisinin başarısı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cam Tavanlar dizisi Kanal D televizyonunun iddialı dizisi olarak izleyicisinin karşınıza çıkmıştır. OJO Pictures öncülüğünde yayınlanan bu dizi, iddialı oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Benu Soral’la Kubilay Aka’nın başrollerinde oynadığı Cam Tavanlar dizisinin konusuyla da ilgi çektiğini ifade etmek mümkün olmaktadır. Bu dizi filmin Hafta içi Çarşamba akşamları izleyicisiyle buluşmayı hedeflediği de bilinmektedir.

Cam Tavanlar Dizisinin Konusu 

Cam Tavanlar dizisi temelde Leyla karakteriyle Cem karakteri arasında geçenler konu olarak işlenmektedir. Leyla daha 8 yaşındayken yetim kalmış olan bir kadındır. Sonraki süreçte Leyla son derece zor mücadelelerin üstesinden gelmeyi de başaracaktır. Ama o her zaman erkeklerden uzak durmaya da çalışmaktadır. Oysa Leyla son derece güzeldir. Erkeklere karşı da hep bir mücadele içerisinde yer almaktadır. Üstelik o her ilişkiyi yenmek ve yenilmek gibi algılamaktadır. Bu da doğal olarak Leyla karakterinin ilgi çekici bir özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cem karakteri köklü bir aileden gelen zengin bir iş insanıdır. Üstelik son derece sosyal yetenekleri bulunan bir karakter olan Cem, etrafında da ilgi odağıdır. Üniversiteyi bitirdikten sonra Londra’ya gitmiş olan Cem, Türkiye’ye döndükten sonra da iş hayatındaki başarısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Cam Tavanlar dizisindeki olayların merkezinde Cem ve Leyla karakteri yer aldığı için her iki karakterin de genel özelliklerini biliyor olmak; dizi hakkında fikir sahibi olmayı da mümkün hale getirecektir.

Günümüz koşullarında dizi izle platformu sayısının etkili bir düzeyde artış gösterdiği bilinmektedir. Bu durum beraberinde çok sayıda önemli kazanımı da getirmektedir. Zira Cam Tavanlar dizisinin online dizi ile platformlarından takip edilmesi de mümkün olmaktadır. Böylece ev konforunda dizi izleme keyfini yaşamak da mümkün olmaktadır. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 29 Temmuz 2021
İmsak 04:05
Güneş 05:47
Öğle 13:09
İkindi 17:03
Akşam 20:22
Yatsı 21:57

Gelişmelerden Haberdar Olun

@