Faruk Güler böyle veda etti

Sarıcakaya Belediye Başkanı Faruk Güler, AK Parti'nin Sarıcakaya'da Hüseyin Çam'ı aday göstermesinin ardından bir veda mesaj yayınladı. "Davamızın arkasındayız" diyen Güler, ilçe halkından helallik istedi.

"1 Nisan 2014’te çıktığımız hizmet yarışında beş yıl boyunca sizlere hizmet etme aşkını bizlere veren Rabbimize hamdolsun" diyerek sözlerine başlayan Güler, görev süresince Sarıcakaya'yı gerek Eskişehir’de gerekse Türkiye’de duyurmak, yatırımlara öncülük etmek için çalıştıklarını söyledi.

Güler, yayınladığı video mesajda şu ifadelere yer verdi: 

1 Nisan 2014’te çıktığımız hizmet yarışında beş yıl boyunca sizlere hizmet etme aşkını bizlere veren Rabbimize hamdolsun. Bu görev süresince  elimizden geldiği kadar ilçemizi gerek Eskişehir’de gerekse Türkiye’de duyurmak ve ilçemize birçok yatırımların gelmesine öncülük etmek ve hizmet noktasında tüm vatandaşlarımızın, hemşehrilerimizin gönlünü almak üzere çalıştık. 2019 yerel seçimlerinde bir başka arkadaşımız aday gösterilerek AK Parti’den Sarıcakaya yönetimine talip oldu. Biz de gerek partimizin gerekse davamızın arkasında olduğumuzu her zaman söylüyoruz, söylemeye devam edeceğiz. Bu noktada bugüne kadar eğer kalbini kırdığım kim varsa, hizmet noktasında yapmış olduğumuz kusurlar varsa lütfen hakkınızı helal edin. Şimdiden 2019 yerel seçimlerinin gerek ilçemize gerek Eskişehirimize ve ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 18:37
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508