AK Parti'den 'Emek' çıkarması

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, AK Parti Odunpazarı İlçe Teşkilatı’nın düzenlediği Emek Mahallesi mitingine katıldı. Mitinge halkın büyük ilgisi vardı. Mitinge AK Parti Milletvekili Adayı Nurettin Kaba , Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan da katıldı.

Emek Mahallesi'ndeki mitingte vatandaşlara seslenen AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, "Bu mübarek Ramazan gününde bizlerle bu coşkuyu paylaştığınız için sizlere minnettarız.  Vakit Eskişehir Vakti,  Vakit Odunpazarı Vakti.  Biz daima durmak yok yola devam diyoruz. 3 yıl önce yine bu meydanda birlikteydik yeni bir Türkiye için adımlar attık. Ama 24 Haziran’da yeni   bir sisteme gideceğiz. Bunları sizin desteğiniz ve dualarınızla yapacağız. bu yolda birlikte devam edeceğiz. Sizler bize emek verdiniz, emeğinizin karşılığını  sizlere göstermeye çalıştık ama daha çok karşılıklı emek vermemiz gerekiyor. İnşallah 24  Haziran’dan sonra  sizlerle 24 Haziran’da Cumhur İttifakı’nda en fazla oyla Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan olarak çıkaracağız. En fazla milletvekilini Eskişehir’den Cumhurbaşkanımıza destek için meclise göndereceğiz. Mart 2019’da Büyükşehir ve Odunpazarı için durmak yok yola devam diyeceğiz. Sizlerdeki bu coşku, sevgi ve destek bize tüm gücümüzü veriyor" dedi. 

AK Parti Milletvekili Adayı Nurettin Kaba “Kaldığımız yerden devam ediyoruz. 15 Temmuz’da yapamadıklarını yapmak için hala uğraşıyorlar. Onlara bu fırsatı vermeyeceğiz” dedi. AK Parti Milletvekili Adayı Serhat  Tunç ise, “Emek Mahallesi yine her zamanki gibi  bizlere  moral kaynağı olmaya devam ediyor. 24 Haziran’da memleketimiz için çok önemli bir seçime gidiyoruz. köklü bir sistem değişikliği  istemeyenler var, iradeli sağlam bir türkiye istemiyorlar” diye konuştu.

YORUMLAR