Günay: Seçimin galibi tüm Eskişehir

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi'ni değerlendirdi: 24 Haziran Genel Seçimleri’nin galibi tüm Eskişehir’dir, tüm Türkiye’dir.

24 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri sonucunda Eskişehir'i TBMM’de temsil edecek vekillerimizi tebrik ederek sözlerine başlayan Milletvekili Günay, Eskişehir'in bir seçimde daha siyasi nezaketin, saygının ve huzurun örneği olduğunu, birkaç münferit olayın dışında sorunsuz, kavgasız, gürültüsüz bir seçim kampanyası sürecini geride bıraktığını ifade etti.

Günay, yaptığı yazılı açıklamada "Ben öncelikle desteğini bizden esirgemeyen, bizleri Eskişehir’in vekili olarak seçme teveccühünü gösteren Eskişehirli hemşerilerime teşekkür ediyorum. Seçim süresince en az bizler kadar yoğun çalışan basın mensuplarımıza ve güvenli bir seçim dönemi geçirmemiz için gayret gösteren güvenlik güçlerimize ayrıca teşekkür ediyorum. En önemlisi bizlerle birlikte sahada durmadan, yorulmadan çalışan AK Parti kadrolarına, belediye başkanlarımıza, seçim süresince bizlere destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum. 24 Haziran Genel Seçimleri’nin  galibi tüm Eskişehir’dir, tüm Türkiye’dir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi ‘’ Milletimiz sandıkta tercihini kavgadan değil hizmetten yana kullanmıştır. Kazanan demokrasimiz olmuştur. Hizmet siyaseti olmuştur. Milli iradenin üstünlüğü olmuştur, Türkiye olmuştur, Türk milleti olmuştur’’. Bizler dün farklı partilerin milletvekili adayları olarak bir mücadele içerisindeydik. Ancak şimdi birlik olup Eskişehir için çalışma zamanı. Sayın Bakanımız Nabi Avcı’nın önderliğinde Eskişehir’in yeni yatırımlar almaya, müjdeler duymaya, refah seviyesini arttırmaya devam edeceğinden şüpheniz olmasın. Bu vesile ile 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinin ülkemize, bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Durmak yok, çalışmaya devam" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR