İl il AK Parti'nin adayları

AK Parti, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verdi.

AK Parti, 24 Haziran seçimi için 600 kişilik milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu'na teslim etti. Listelerde 26. dönemden 167 milletvekili adayı tekrar yer buldu.

BAŞBAKAN İZMİR'DEN, ALBAYRAK İSTANBUL'DAN ADAY: Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak İstanbul 1. bölge 1. sıradan aday gösterildi.

Başbakan Binali Yıldırım, İzmir'den aday oldu.

Tuğrul Türkeş, Ankara 1. bölge 1. sıradan aday. 

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Ankara 2. bölge 1. sıradan aday.

Kenan Sofuoğlu Sakarya 3. sıradan aday.

ADAYLARIN 126'SI KADIN: YSK'ya sunulan listede adayların 126'sını kadınlar oluşturdu. Milletvekili adaylarının yaş ortalaması 44 olurken, 25 yaşın altında 57 adaya listelerde yer verildi.

KOCAELİ'DEN 18 YAŞINDA ADAY: AK Parti'nin en genç milletvekili adayı Kocaeli 11. sıradan aday gösterilen 18 yaşındaki Elif Nur Bayram oldu.

Toplam engelli milletvekili aday sayısı ise 8 oldu. Milletvekili adaylarının 466'sı da evli.

İŞTE AK PARTİ'NİN ADAYLARI

ADANA

  1. JÜLİDE SARIEROĞLU
  2. TAMER DAĞLI
  3. MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
  4. AHMET ZENBİLCİ
  5. ABDULLAH DOĞRU
  6. SEVİL CAN
  7. MUHAMMED AKSOY
  8. SAMİR ALTUNKAYNAK
  9. RAMAZAN ÇIRAK
  10. EROL KAHRAMAN
  11. REŞAN ARLIER
  12. NECİP FAZIL CENGİL
  13. MEHMET GAZİOĞLU
  14. MUHAMMED ZEKİ AÇ
  15. ZEKERİYE YILDIZOĞLU

ADIYAMAN

  1. AHMET AYDIN
  2. İBRAHİM HALİL FIRAT
  3. MUHAMMED FATİH TOPRAK
  4. YAKUP TAŞ
  5. ABDULAZİZ ASLAN

AFYONKARAHİSAR

  1. VEYSEL EROĞLU
  2. ALİ ÖZKAYA
  3. İBRAHİM YURDUNUSEVEN
  4. RASİME KIPIRTI FEDAKAR
  5. MEHMET ZEYBEK
  6. İBRAHİM ÜNLÜER

AĞRI

  1. EKREM ÇELEBİ
  2. ABBAS AYDIN
  3. DİLAN ÖZMEN ÖZGÜN
  4. ERHAN TENEKECİ

AKSARAY

  1. İLKNUR İNCEÖZ
  2. CENGİZ AYDOĞDU
  3. MUSTAFA SERDENGEÇTİ
  4. MUHAMMED AKTAŞ

AMASYA

  1. MUSTAFA LEVENT KARAHOCAGİL
  2. HASAN ÇİLEZ
  3. ABDULKERİM BUĞRA ŞİMŞEK

ANKARA BİRİNCİ BÖLGE

  1. YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
  2. FATİH ŞAHİN
  3. YALÇIN AKDOĞAN
  4. ALİ İHSAN ARSLAN
  5. MURAT YILDIRIM
  6. FATMA ÖNCÜ
  7. FAHRİ USTA
  8. GÖKÇER DOĞAN
  9. FEVZİ AYDIN
  10. BÜŞRA SOYLU
  11. MUAMMER CEMALOĞLU
  12. ELİF RABİA TOPTANCI
  13. ADİL CAN YILDIRIM

ANKARA İKİNCİ BÖLGE

  1. MUSTAFA DESTİCİ
  2. LÜTFİYE SELVA ÇAM
  3. EMRULLAH İŞLER
  4. ORHAN YEGİN
  5. ARİFE POLAT DÜZGÜN
  6. ZEYNEP YILDIZ
  7. AHMET FETHAN BAYKOÇ
  8. ENES ŞİŞMAN
  9. MÜZEHHER BELMA ERDOĞAN
  10. İBRAHİM ENES DURUAY
  11. ONUR ALP BAŞAYAR

ANKARA ÜÇÜNCÜ BÖLGE

  1. MEHMET NACİ BOSTANCI
  2. ASUMAN ERDOĞAN
  3. NEVZAT CEYLAN
  4. BARIŞ AYDIN
  5. HACI TURAN
  6. MERYEM GÖKA
  7. TUNA KOÇ
  8. KURTCAN ÇELEBİ
  9. SERHAT BAYAR
  10. DİLARA TABAK
  11. MEHMET GÜNDOĞDU
  12. MÜCAHİT EFE

ANTALYA

  1. MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
  2. MUSTAFA KÖSE
  3. SENA NUR ÇELİK
  4. İBRAHİM AYDIN
  5. ATAY USLU
  6. KEMAL ÇELİK
  7. GÜLÇİN ÖZBOZ
  8. SEYİT EMRE GÖYÜK
  9. ERCAN MEKTEPLİOĞLU
  10. MUSTAFA ERKAN
  11. HASAN HÜSEYİN CENGİZ
  12. ESMA BALABAN KARACAN
  13. HASAN DEMİR
  14. ÖMER AKBAŞ
  15. CANBEY ÇETİN
  16. HASAN KEREM ÜNSAL

ARDAHAN

  1. ORHAN ATALAY
  2. HALİL İBRAHİM DURSUNOĞLU

ARTVİN

  1. ERTUNÇ ERKAN BALTA
  2. MUZAFFER ÇORBACI

AYDIN

  1. MUSTAFA SAVAŞ
  2. BEKİR KUVVET ERİM
  3. METİN YAVUZ
  4. RIZA POSACI
  5. ERSİN ESENLİK
  6. AHMET TARIK SARI
  7. SEDA KANAT
  8. YASEMİ SARIÇİÇEK

BALIKESİR

  1. ADİL ÇELİK
  2. BELGİN UYGUR
  3. YAVUZ SUBAŞI
  4. MUSTAFA CANBEY
  5. PAKİZE MUTLU AYDEMİR
  6. ÖMER ALAN
  7. OSMAN BILDIR
  8. ZEYNEP DENİZ
  9. ENCAN AYDOĞDU

BARTIN

  1. YILMAZ TUNÇ
  2. YAŞAR ARSLAN

BATMAN

  1. ZİVER ÖZDEMİR
  2. MURAT GÜNEŞTEKİN
  3. MEHMET ŞAT
  4. MURAT ÇİÇEK
  5. AYLA IŞIK

BAYBURT

  1. FETANİ BATTAL

BİLECİK

  1. SELİM YAĞCI
  2. HALİL ELDEMİR

BİNGÖL

  1. CEVDET YILMAZ
  2. FEYZİ BERDİBEK
  3. ZEKİ KORKUTATA

BİTLİS

  1. CEMAL TAŞAR
  2. VAHİT KİLER
  3. FEVZİ TAŞDEMİR

BOLU

  1. ARZU AYDIN
  2. FEHMİ KÜPÇÜ
  3. METİN VURAL

BURDUR

  1. BAYRAM ÖZÇELİK
  2. YASİN UĞUR
  3. EMİNE AKTAŞ

BURSA BİRİNCİ BÖLGE

  1. HAKAN ÇAVUŞOĞLU
  2. MUSTAFA ESGİN
  3. REFİK ÖZEN
  4. EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ
  5. AHMET KILIÇ
  6. GÜLTEN KAPICIOĞLU
  7. SADETTİN CANGÜL
  8. ARİF ÇELENK
  9. MUHAMMED ERDOĞAN
  10. ARİF BEKİR DANGAÇ

BURSA İKİNCİ BÖLGE

  1. EFKAN ALA
  2. OSMAN MESTEN
  3. VİLDAN YILMAZ GÜREL
  4. ZAFER IŞIK
  5. MUHAMMET MÜFİT AYDIN
  6. ATİLLA ÖDÜNÇ
  7. AHMET YELİS
  8. SELDA MERİÇ
  9. BURCU YARAN
  10. İSMAİL ÖZKAN

ÇANAKKALE

  1. BÜLENT TURAN
  2. JÜLİDE İSKENDEROĞLU
  3. FURKAN SEZER
  4. FIRAT AKGÜN

ÇANKIRI

  1. MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
  2. SALİM ÇİVİTCİOĞLU

ÇORUM

  1. AHMET SAMİ CEYLAN
  2. OĞUZHAN KAYA
  3. EROL KAVUNCU
  4. SERAP YILDIRIM

DENİZLİ

  1. CAHİT ÖZKAN
  2. ŞAHİN TİN
  3. AHMET YILDIZ
  4. NİLGÜN ÖK
  5. HASAN OYMAK
  6. MUSTAFA SEMERCİ
  7. DİLEK ÇEVİK
  8. ADEM KAYAR

DİYARBAKIR

  • MEHMET MEHDİ EKER
  • EBUBEKİR BAL
  • OYA ERONAT
  • MEHMET EMİN YILMAZ
  • ERDAL ATİK
  • ÇİĞDEM AKYIL AKAYLAR
  • REMZİ ÇAYIR
  • FEHMİ KARDEŞOĞLU
  • "MUHAMMED AHMET MAHSUM
  • MELİKOĞLU"
  • EMRE YAZICIOĞLU
  • NEZİHE KENT
  • MUSTAFA GÜLEKEN

DÜZCE

  1. FAHRİ ÇAKIR
  2. AYŞE KEŞİR
  3. NUMAN ÇABUK

EDİRNE

  1. FATMA AKSAL
  2. İLYAS AKMEŞE
  3. ERDEM GÜYÜMGÜLER
  4. BURAK CAMBAZ

ELAZIĞ

  1. METİN BULUT
  2. SERMİN BALIK
  3. ZÜLFÜ TOLGA AĞAR
  4. ZÜLFÜ DEMİRBAĞ
  5. ŞAHİN ŞERİFOĞULLARI

ERZİNCAN

  1. SÜLEYMAN KARAMAN
  2. BURHAN ÇAKIR

ERZURUM

  1. RECEP AKDAĞ
  2. ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
  3. SELAMİ ALTINOK
  4. İBRAHİM AYDEMİR
  5. ZAFER TARİKDAROĞLU
  6. FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK

ESKİŞEHİR

  1. NABİ AVCI
  2. HARUN KARACAN
  3. EMİNE NUR GÜNAY
  4. MUSTAFA DÜNDAR ÜNLÜ
  5. AHMET NAMIK AKDOĞAN
  6. NURETTİN KABA
  7. SERHAT TUNÇ

GAZİANTEP

  1. ABDULHAMİT GÜL
  2. AHMET UZER
  3. MEHMET ERDOĞAN
  4. ABDULLAH NEJAT KOÇER
  5. DERYA BAKBAK
  6. ALİ ŞAHİN
  7. MÜSLÜM YÜKSEL
  8. MEHMET SAİT KİRAZOĞLU
  9. YAŞAR ATILGAN
  10. SERPİL KAVRAK
  11. İHSAN KAYA
  12. HATİCE MERVE TATAR
  13. MUHAMMED MELAZ AKTOĞ
  14. MAHMUT BURAK KIZILELMA

GİRESUN

  1. CEMAL ÖZTÜRK
  2. KADİR AYDIN
  3. SABRİ ÖZTÜRK
  4. SERDAR DEMİRKAN

GÜMÜŞHANE

  1. HACI OSMAN AKGÜL
  2. CİHAN PEKTAŞ

HAKKARİ

  1. HUSRET DİNÇ
  2. ABDULMECİT TARHAN
  3. NURETTİN FIRAT

HATAY

  1. HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
  2. HÜSEYİN YAYMAN
  3. ABDULKADİR ÖZEL
  4. HÜSEYİN ŞANVERDİ
  5. SABAHAT ÖZGÜRSOY ÇELİK
  6. ABDÜLKERİM GÜVEN
  7. KUDRET ARTAN
  8. MEHMET FETTAH ÇİFTÇİ
  9. CEMİLE TUNA
  10. ECRİN NAZLI İNAN
  11. OSMAN UZAN

IĞDIR

  1. AHMET TUTULMAZ
  2. HASAN GÜNEŞ

ISPARTA

  1. SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
  2. RECEP ÖZEL
  3. MEHMET UĞUR GÖKGÖZ
  4. AYŞE NUR AKBAY

İSTANBUL BİRİNCİ BÖLGE

  1. BERAT ALBAYRAK
  2. NURETTİN CANİKLİ
  3. MUSTAFA ATAŞ
  4. EROL KAYA
  5. VEDAT DEMİRÖZ
  6. RAVZA KAVAKCI KAN
  7. OSMAN BOYRAZ
  8. İSMET UÇMA
  9. MİHRİMAH BELMA SATIR
  10. AHMET BERAT ÇONKAR
  11. HULUSİ ŞENTÜRK
  12. MÜŞERREF PERVİN TUBA DURGUT
  13. EYÜP ÖZSOY
  14. SERKAN BAYRAM
  15. FATİH SÜLEYMAN DENİZOLGUN
  16. ŞEYMA DÖĞÜCÜ
  17. AZMİ EKİNCİ
  18. HURŞİT YILDIRIM
  19. ALİ SEVİNÇ
  20. TUĞBA ERCAN
  21. SABRİ BALAMAN
  22. ESMA ERSİN
  23. MUSTAFA MİCAN
  24. AHMET ÖZDİNÇ
  25. İBRAHİM İLCİ
  26. SEMANUR KOÇAL
  27. RAMAZAN ÖZKÜRKÇÜ
  28. FİDAN ERDOĞAN AVŞAR
  29. FEYZULLAH TUNA
  30. FUAT KİNSİZ
  31. AHMET AYHAN KAYAOĞLU
  32. SİNEM DEMİR
  33. MUHAMMET ALİ KUMRU
  34. LEVENT COŞKUN ERKEKOĞLU
  35. OKTAY TAN

İSTANBUL İKİNCİ BÖLGE

  1. SÜLEYMAN SOYLU
  2. FATMA BETÜL SAYAN KAYA
  3. VOLKAN BOZKIR
  4. ABDULLAH GÜLER
  5. HASAN TURAN
  6. SERAP YAŞAR
  7. AZİZ BABUŞCU
  8. ŞİRİN ÜNAL
  9. CANAN KALSIN
  10. AHMET HAMDİ ÇAMLI
  11. MARKAR ESEYAN
  12. MUSTAFA DEMİR
  13. İFFET POLAT
  14. İBRAHİM YASİN KIRICI
  15. SALİH ÇAKIR
  16. AYŞE BÖHÜRLER
  17. SUNA TARHAN
  18. AHMET HAMDİ GÖRK
  19. HACI MEHMET BAYKURT
  20. MUSTAFA ARABUL
  21. BEYZA SINDIRAÇ
  22. SERKAN HASER
  23. AHMET YILDIZ
  24. EMİNE ÇAKIR
  25. HAMZA KULAKSIZ
  26. SEVDE SENA DAĞLI
  27. ENES KAŞKAŞ
  28. HALİL POYRAZ

İSTANBUL ÜÇÜNCÜ BÖLGE

  1. NUMAN KURTULMUŞ
  2. MEHMET MUŞ
  3. AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
  4. MEHMET DOĞAN KUBAT
  5. TÜLAY KAYNARCA
  6. HALİS DALKILIÇ
  7. EMİNE SARE AYDIN YILMAZ
  8. NEVZAT ŞATIROĞLU
  9. ZAFER SIRAKAYA
  10. RÜMEYSA KADAK
  11. AHMET MÜCAHİT ARINÇ
  12. MUSTAFA YENEROĞLU
  13. ERKAN KANDEMİR
  14. ŞAMİL AYRIM
  15. ALEV DEDEGİL
  16. YILDIZ SEFERİNOĞLU
  17. ZÜLFİYE FÜSUN KÜMET
  18. MÜRTEZA ZENGİN
  19. AYHAN OĞAN
  20. HAŞİM TAŞKIRAN
  21. RUKEN KİLERCİ
  22. RASİM ERDOĞMUŞ
  23. HATİCE BOZDAĞ
  24. MEHMET UMUR
  25. OYA EREN
  26. BÜLENT DURGUN
  27. ZEHRA ERCAN
  28. ALİ ÇEZİK
  29. HASENE ÇAPAR
  30. SEDAT SAYIMOĞLU
  31. CAHİT KESKİN
  32. SİNAN KARŞIYAKA
  33. HAYRİYE KUZU
  34. MEHMET EMİN AŞIKKUTLU
  35. MÜNİR EREN

İZMİR BİRİNCİ BÖLGE

  1. BİNALİ YILDIRIM
  2. MAHMUT ATİLLA KAYA
  3. CEYDA BÖLÜNMEZ ÇANKIRI
  4. CEMAL BEKLE
  5. BİLAL DOĞAN
  6. EMRE CEMİL AYVALI
  7. TEMEL YILDIRIM
  8. AHMET GÜRHAN
  9. GÖZDE KESKİN
  10. FATİH REHA YAVUZER KAM
  11. KORAY BATTAL
  12. MUHABBET GÜNERİ
  13. AHMET UĞUR BARAN
  14. HALİL CÜNEYT AÇIL

İZMİR İKİNCİ BÖLGE

  1. HAMZA DAĞ
  2. FEHMİ ALPAY ÖZALAN
  3. NECİP NASIR
  4. YAŞAR KIRKPINAR
  5. MELEK EROĞLU
  6. NECİP FAZIL KURT
  7. ADİL YÜKSEL
  8. ERDEM ÖKSÜZ
  9. GERÇEK TEKİN
  10. MUSA ÇEVİK
  11. SALİHA BOZKURT
  12. AHMET NUMAN ARICI
  13. FATMA NUR GÜNDÜZPOLAT
  14. ENDER DOĞAN

KAHRAMANMARAŞ

  1. MAHİR ÜNAL
  2. AHMET ÖZDEMİR
  3. CELALETTİN GÜVENÇ
  4. İMRAN KILIÇ
  5. MEHMET CİHAT SEZAL
  6. HABİBE ÖÇAL
  7. TÜRK İSLAM KARAKOÇ
  8. MEHMET İLKER ÇİTİL

KARABÜK

  1. CUMHUR ÜNAL
  2. NİYAZİ GÜNEŞ
  3. TUĞBA YEĞİN

KARAMAN

  1. RECEP ŞEKER
  2. SELMAN OĞUZHAN ESER
  3. HÜSEYİN MUTLU

KARS

  1. AHMET ARSLAN
  2. YUNUS KILIÇ
  3. ABDULFETAH ÇETİNKAYA

KASTAMONU

  1. HAKKI KÖYLÜ
  2. METİN ÇELİK
  3. MURAT DEMİR

KAYSERİ

  1. MEHMET ÖZHASEKİ
  2. MUSTAFA ELİTAŞ
  3. TANER YILDIZ
  4. İSMAİL EMRAH KARAYEL
  5. İSMAİL TAMER
  6. HÜLYA NERGİS
  7. SAMİ DEDEOĞLU
  8. ALİ SARAÇOĞLU
  9. TUĞBA YÖRÜK ÖZTÜRK
  10. ALİ EKŞİ

KIRIKKALE

  1. RAMAZAN CAN
  2. BAYRAM SALİM BOZDEMİR
  3. MUSTAFA ARSLAN

KIRKLARELİ

  1. SELAHATTİN MİNSOLMAZ
  2. VOLKAN GÖÇ
  3. KADRİYE TOKAT

KIRŞEHİR

  1. MUSTAFA KENDİRLİ
  2. NECMETTİN ERKAN

KİLİS

  1. MUSTAFA HİLMİ DÜLGER
  2. AHMET SALİH DAL

KOCAELİ

  1. FİKRİ IŞIK
  2. İLYAS ŞEKER
  3. RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU
  4. MEHMET AKİF YILMAZ
  5. SAMİ ÇAKIR
  6. CEMİL YAMAN
  7. EMİNE ZEYBEK
  8. HAKAN HÖBEK
  9. UFUK EKİNCİ
  10. OSMAN TÜFEKÇİ
  11. ELİFNUR BAYRAM
  12. ENVER ZENGİN
  13. HAYRETTİN DENİZ

KONYA

  1. AHMET SORGUN
  2. TAHİR AKYÜREK
  3. ORHAN ERDEM
  4. LEYLA ŞAHİN USTA
  5. ZİYA ALTUNYALDIZ
  6. HACI AHMET ÖZDEMİR
  7. GÜLAY SAMANCI
  8. ABDULLAH AĞRALI
  9. SELMAN ÖZBOYACI
  10. HALİL ETYEMEZ
  11. ALİ SÜRÜCÜ
  12. MEHMET AKİF YILMAZ
  13. ZERRİN ÖZEL
  14. OSMAN SEÇGİN
  15. MUHAMMED ZEREN

KÜTAHYA

  1. AHMET TAN
  2. İSHAK GAZEL
  3. CEYDA ÇETİN ERENLER
  4. MUSTAFA ÖZBEY
  5. MEHMET KAYMAZ

MALATYA

  1. BÜLENT TÜFENKCİ
  2. ÖZNUR ÇALIK
  3. AHMET ÇAKIR
  4. HAKAN KAHTALI
  5. SELAHATTİN BARIŞ PALANDÖKEN
  6. VAHİT ATALAN

MANİSA

  1. MURAT BAYBATUR
  2. UĞUR AYDEMİR
  3. İSMAİL BİLEN
  4. SEMRA KAPLAN KIVIRCIK
  5. MEHMET ALİ ÖZKAN
  6. GÜZİDE İÇEN KASAP
  7. OZAN ERDEM
  8. MEHMET SENCER TÜRKMEN
  9. SAMED ZENGİNOĞLU
  10. SERKAN EREN

MARDİN

  1. ŞEHMUZ DİNÇER
  2. CENGİZ DEMİRKAYA
  3. VEYSİ ŞAHİN
  4. AHMET MUNİP YILDIZOĞLU
  5. İBRAHİM KÖSEN
  6. AHMET KAYA

MERSİN

  1. LÜTFİ ELVAN
  2. ALİ CUMHUR TAŞKIN
  3. ZEYNEP GÜL YILMAZ
  4. HACI ÖZKAN
  5. BİLAL ÖZKAN
  6. ALİ KESER
  7. ZEYNEP ŞEMSİ AYSALAR
  8. ORHAN KEMAL YÜKSEL
  9. GÜLLÜ CAN
  10. MEHMET SAİT KAYAN
  11. M. NACİ DURMAZ
  12. RABİA NUR ŞENLİK
  13. MUHAMMED EMİN ERDEN

MUĞLA

  1. MEHMET YAVUZ DEMİR
  2. YELDA EROL GÖKCAN
  3. MUHİTTİN KAYABAŞ
  4. HÜSEYİN ZAFER ALKAYA
  5. EYLEM TAN
  6. KADİR DAĞLI
  7. ARİF SERT

MUŞ

  1. MEHMET EMİN ŞİMŞEK
  2. ABDULSELAM ER
  3. ABDULMECİT CANTEPE
  4. FİGEN ERGÜL

NEVŞEHİR

  1. MUSTAFA AÇIKGÖZ
  2. YÜCEL MENEKŞE
  3. EMRE ÇALIŞKAN

NİĞDE

  1. YAVUZ ERGUN
  2. SELİM GÜLTEKİN
  3. SEDAT ÇAĞLAR

ORDU

  1. ŞENEL YEDİYILDIZ
  2. ERGÜN TAŞCI
  3. METİN GÜNDOĞDU
  4. HAMİDE AYDEMİR DEMİR
  5. SAİT İNAN
  6. YAVUZ SELİM KIRAN

OSMANİYE

  1. MÜCAHİT DURMUŞOĞLU
  2. İSMAİL KAYA
  3. ASENA ALACA
  4. YUSUF MİNGAN

RİZE

  1. HAYATİ YAZICI
  2. OSMAN AŞKIN BAK
  3. MUHAMMED AVCI

SAKARYA

  1. ALİ İHSAN YAVUZ
  2. RECEP UNCUOĞLU
  3. KENAN SOFUOĞLU
  4. ÇİĞDEM ERDOĞAN ATABEK
  5. ALİ İNCİ
  6. EKREM YÜCE
  7. LÜTFİ BAYRAKTAR

SAMSUN

  1. AHMET DEMİRCAN
  2. YUSUF ZİYA YILMAZ
  3. ÇİĞDEM KARAASLAN
  4. FUAT KÖKTAŞ
  5. ORHAN KIRCALI
  6. BEKİR KELEŞ
  7. ELİF COŞKUN BİLGİN
  8. CANER GÖKTEPE
  9. MUHAMMET YASİR OKUDAN

SİİRT

  1. OSMAN ÖREN
  2. SADETTİN SABAZ
  3. LOKMAN ÖZCAN

SİNOP

  1. NAZIM MAVİŞ
  2. AYHAN ERGÜN

SİVAS

  1. İSMET YILMAZ
  2. MEHMET HABİB SOLUK
  3. SEMİHA EKİNCİ
  4. RÜSTEM YÜCE
  5. YAŞAR SAYAN

ŞANLIURFA

  1. AHMET EŞREF FAKIBABA
  2. MEHMET KASIM GÜLPINAR
  3. HALİL ÖZCAN
  4. ZEMZEM GÜLENDER AÇANAL
  5. MEHMET ALİ CEVHERİ
  6. İBRAHİM HALİL YILDIZ
  7. HALİL ÖZŞAVLI
  8. AHMET AKAY
  9. MEHMET FATİH AKSOY
  10. GÜLER KAMA İZOL
  11. İBRAHİM TORU
  12. SEDAT ERTÜRK
  13. İSMAİL TOSUN
  14. İBRAHİM AYHAN

ŞIRNAK

  1. RİZGİN BİRLİK
  2. HATİCE ATAN
  3. MEHMET EMİN DİNDAR
  4. MAHMUT ÖKTEN

TEKİRDAĞ

  1. MUSTAFA ŞENTOP
  2. MUSTAFA YEL
  3. ÇİĞDEM KONCAGÜL
  4. MESTAN ÖZCAN
  5. KERİM ATALAY
  6. ABDULLAH ÖĞE
  7. CEM KARACA

TOKAT

  1. YUSUF BEYAZIT
  2. MUSTAFA ARSLAN
  3. ÖZLEM ZENGİN
  4. FATİH AKGÜN
  5. ADEM DİZER

TRABZON

  1. MUHAMMET BALTA
  2. ADNAN GÜNNAR
  3. BAHAR AYVAZOĞLU
  4. SALİH CORA
  5. VEHBİ KOÇ
  6. SELÇUK ÇEBİ

TUNCELİ

  1. HAKAN ÖZER
  2. NAZİF YILDIRIM

UŞAK

  1. MEHMET ALTAY
  2. İSMAİL GÜNEŞ
  3. MERT ŞİŞMAN

VAN

  1. OSMAN NURİ GÜLAÇAR
  2. İRFAN KARTAL
  3. ABDULAHAT ARVAS
  4. EBUBEKİR KAÇMAZ
  5. GÜLŞEN ORHAN
  6. YILMAZ KILIÇ
  7. BİLAL EMRE YÖRÜK
  8. MALİK ÖZBEY

YALOVA

  1. AHMET BÜYÜKGÜMÜŞ
  2. MELİHA AKYOL
  3. HASAN ÖZÇELİK

YOZGAT

  1. BEKİR BOZDAĞ
  2. YUSUF BAŞER
  3. SİBEL YILDIRIM
  4. İSKENDER MİNAR

ZONGULDAK

  1. POLAT TÜRKMEN
  2. AHMET ÇOLAKOĞLU
  3. HAMDİ UÇAR
  4. ZÜLEYHA ARIMAN
  5. BURHAN ONUK
YORUMLAR