Tokat gibi cevap!

MHP
MHP İl Başkanı İsmail Candemir, seçim değerlendirmesinde "Halkın iradesi, vekil çıkartamaz diyenlere, baraj altında kalacağımızı söyleyenlere, MHP bitti diyenlere tokat gibi cevap verdi" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İsmail Candemir'in Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi değerlendirmesinden öne çıkan satırbaşları: 

  • Cumhur İttifakı'nın hem Eskişehir'de hem Türkiye'de açık ara farkla zafer kazanmasının ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin sandıktan güçlenerek çıkması tarafımızca memnuniyetle karşılandı.
  • Milli ve yerli bir süreç olan Cumhur İttifakı ve “Önce Ülkem ve Milletim” anlayışla çıktığımız 24 Haziran seçimlerinde hedefimiz olan 1 Kasım 2015 yapılan seçimlerde kaybettiğimiz milletvekilimizi, vekiller olarak TBMM’ne göndermekti.
  • Milletimizin iradesi ve tercihleri sonrasında Eskişehir’de Cumhur ittifakı yüzde 48,37 oy alarak 4 milletvekili çıkartmıştır. MHP 56.348 oy ile yüzde 10’luk oranla da bir milletvekilliyle mecliste temsil hakkını kazandık. Bu sonuçlarla sonrasında Milletvekilimiz Metin Nurullah Sazak şehrimizi TBMM’de temsil edecektir. Eskişehir’imize, ülkemize hayırlı olsun.
  • Vekil çıkartamaz, baraj altında kalacağımızı söyleyenlere, MHP bitti diyenlere tokat gibi cevap veren halkın iradesi sonrasında bu seçimin kazananı 49'unncu yılında 49 milletvekili ile TBMM temsil edilecek olan Milliyetçi Hareket Partisi ve Bilge Lider Devlet Bahçeli'dir.
  • Yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyor, bizlerle birlikte sahada gecesini gündüzüne katan, durmaksızın, yorulmadan sokakları arşınlayan bütün teşkilat kadrolarımıza, milletvekili adaylarımıza, Ülküdaşlarımıza, basınımıza ve seçim süresince bizlere destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
YORUMLAR

yorum-301
İbrahim yıldız
Bize bu cesareti veren il teşkilatımıza ve adaylarımıza biz teşekkür ederiz başkanım