Eskişehir'i Paris'te temsil edecek

ESMİAD üyesi ve Eskişehir firması olan Seyhan Kutu Ambalaj A.Ş. “BOXBUTİK” Markası ile, Paris’in en prestijli fuarı olan Maison&Objet’e katılarak Türkiye’yi temsil edecek. Fuar 18-22 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Eskişehir'i Paris'te temsil edecek

BOX BUTİK oluklu mukavva-ambalaj sektöründe edindiği 25 yıllık tecrübeyi, kendi bünyesindeki tasarım ekibi ile ve imalatın tüm aşamalarına sahip olan üretim merkezinde kullanarak, markaya ve kişiye özel çevre dostu, ekolojik ve el yapımı ürünler imal ediyor.. 2000 yılında kurulmuş olan BOX BUTİK markasına Seyhan Kutu Ambalaj A.Ş. kardeş firma olarak destek veriyor. Şu anda merkezi Eskişehir’de olan Seyhan,1990 yılında Eskişehir’de faaliyete başladı. Üretimini Eskişehir-Bozüyük karayolu 13. kilometrede 5 bin metrekare kapalı alan, 60 bin metrekare açık alanda bulunan fabrikada gerçekleştiriyor.

Çevre dostu geri dönüşümlü malzeme: Ürünlerde kullanılan geri dönüşümlü malzeme ile Türkiye’nin ilk ve tek oluklu mukavva dekoratif ürün tasarım ve imalatçısı olan BOX BUTİK, çevre bilinci konusunda topluma ve doğaya karşı sorumlulukların artması ve gelişmesi için çevre dostu ürünler tasarlayarak herkese sevdirebilmek öncelikleri arasında.
 

banner544
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fehmibeşkardaşler
Fehmibeşkardaşler - 5 ay Önce

Takdirediyorum

SIRADAKİ HABER

banner507

banner508