Gayrimenkul yatırımında doğru adres

Uluslararası Keops Universal Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi açıldı. Eskişehir’de prestij kazanmış inşaat firmalarının ortak satış noktası olan Keops Universal Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık şirketi, vermiş olduğu hizmet ile Eskişehir’de bir ilk olma özelliği taşıyor.

Gayrimenkul yatırımında doğru adres

Uluslararası Keops Universal Yatırım Gayrimenkul Danışmanlık Şirketi Sahibi İlhan Mısır, açılışta yaptığı konuşmada, sektördeki tecrübeleri ve firmaları hakkında değerlendirmelerde bulunarak, “Bu sektördeki tecrübemiz Fransa’da başlayıp, Avrupa’nın çeşitli ülkelerindeki başarılarımızla devam etmiştir. Sektörde çıtayı yükselterek, Eskişehir’in gayrimenkul piyasasındaki kaliteyi yakalamasını, gayrimenkul alım ve satımında ‘şeffaf danışmanlık’ sloganımız ile kimsenin tereddüt yaşamadan huzur içerisinde, aracı ve satıcı taraftaki kişiden emin, güvenilir bir alım-satım işlemi yapmalarını sağlamak hedefimizdir. Maddi kazançlardan önce siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmak tek hedefimiz ve en büyük kazancımız olacaktır” dedi.

Güvenin adresiElde ettikleri güven ile yola çıktıklarını belirten Mısır, “Bahsettiğim güveni Eskişehir bazında değil ülke ve tüm Avrupa çapında adımızı duyurarak uluslararası bazda ilgi ve güveni yaptığımız çalışmalarla kazandık. Keops Universal ile diyaloğunuz, temasınız ve alışverişinizin bir ayrıcalık olacağının farkına varmanızı temenni ediyorum”

Doğru yatırımı sağlamak için yola çıktıkAyrıca ülkemizde yaşanan ve olası yaşanacak gayrimenkul sektöründeki durağanlıklar için bir çıkış formülü olduğumuzu, bunun yanı sıra bölgemizdeki inşaat firmalarının yurt dışı satışları için havuz olarak hizmet verme hususunda bir ilk olmayı başardık. Avrupa’daki hemşerilerimizin Eskişehir’de doğru ve uygun yatırım yapmalarını sağlamak, Eskişehir’deki inşaat firmalarını da Avrupa’daki yatırımcı hemşerilerimiz ile buluşturmak hedeflerimizden bir tanesidir. Şeffaf danışmanlık eşittir, Keops Universal Gayrimenkul” 

Açılışa Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Belçika Federal Milletvekili Veli Yüksel, BBP İl Başkanı Nurettin Aktepe, BBP’li İbrahim Destici, MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses, Emlakçılar Odası Başkanı Gazi Çelik ve emlak sektörünün tanınmış isimleri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2018, 16:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER