banner437

Yılbaşı keyfinin değişmez adresi: Şahmeran

Açıldığı günden buyana bölgede hareketliliği sağlamaya devam eden Şahmeran Cafe yeni hizmetleri ile tercih edilmeye devam ediyor.

Yılbaşı keyfinin değişmez adresi: Şahmeran

2016 yılında hizmete giren Şahmeran Cafe, Sazova Mahallesi'nde bulunuyor. Standartların üzerinde ikramların bulunduğu cafede semaverde çay, kumda kahve farklı sunumları ile en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.  

14 Aralık’da canlı müzik başlıyor

Konuklarına müzik keyfi yaşatmayı da hedeflediklerini ifade eden Şahmeran Cafe İşletme Sahibi Emrah Tosun, “Cafemizi tercih eden ve açıldığı günden buyana devamlı müşterimiz olmayı sürdüren Eskişehir halkına teşekkür ediyoruz. Biz her zaman daha iyi ne yapabiliriz bunu düşündük ve canlı müzik keyfini başlatmaya karar verdik. 14 Aralık Cuma gününden itibaren canlı müzik hizmetimiz başlayacak. Ve Salı, Cuma, Cumartesi, Pazar günleri hizmetimiz devam edecek” diye konuştu.

Yılbaşı için yoğun hazırlık

Şahmeran Cafe ekibi yeni yıla girmemize sayılı günler kala yılbaşı için de farklı hizmetlere imza atmaya hazırlanıyor. Yılbaşını Şahmeran’da geçiren Eskişehirliler, firmanın ikramları ile karşılanacak. İkramlar arasında kuruyemiş tabağı, cips, fıstık, pasta, meyve tabağı gibi geniş bir yelpaze ile sunulacak. Ve yine yılbaşı gecesi de canlı müzik hizmeti devam edecek.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner435

banner431

banner367

banner238

banner427

banner421