banner766

Büyükşehir bir mahalleye daha beton yol yapıyor

Kentin çeşitli noktalarında denenen ve Türkiye’de birçok yerel yönetim ile kuruma örnek olan beton yol çalışmalarını sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Seyitgazi'ye bağlı Cevizli Mahallesi'nde beton yol çalışmalarına başladı. İlçe genelinde farklı noktalarda bu çalışmaların gerçekleştirildiğini ve Seyitgazililerin beton yoldan çok memnun olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Uğur Tepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekiplere teşekkür etti.

Seyitgazi 29.10.2020, 14:03 30.10.2020, 16:17
Büyükşehir bir mahalleye daha beton yol yapıyor

Seyitgazi ilçesinde Yenikent, Yazıdere, Büyükdere gibi mahallelerde beton yol çalışması gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Cevizli Mahallesi'nde beton yol çalışmalarına başladı. Mekanik malzeme serimi ve sıkıştırma çalışmalarının ardından beton serim çalışmalarına başlayan Büyükşehir ekiplerini ziyaret eden Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, çalışmalar hakkında Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi yetkililerinden bilgi aldı.

Yolun Seyitgazililer başta olmak üzere sürücüler tarafından yoğun bir şekilde kullanıldığını belirten Uğur Tepe, Büyükşehir Belediyesi'nin beton yol çalışmalarıyla Türkiye'ye örnek olduğunu ifade etti. Tepe "Sayın Hocamız Yılmaz Büyükerşen yatırımlarıyla ilçemizde vatandaşlarımızın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Daha önce farklı mahallelerimizde gerçekleşen ve çok iyi sonuçlar alınan beton yol çalışmaları ilçemizin önemli mahallelerinden biri olan Cevizli'de başladı. Ekipler özveriyle çalışmaya ve yolu sürücüler için konforlu ve güvenli bir hale getirmeye çalışıyor. Ben bu vesileyle tüm Seyitgazililer adına Sayın Hocamıza ve ekiplerine çalışmalar dolayısıyla teşekkür ediyorum" dedi. 

Çalışmaların hava şartları imkan verdiği ölçüde en kısa sürede bitirilmeye çalışacağını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, çalışma yapılan alanlarda trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda sürücüleri de uyardı. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 28 Kasım 2020
İmsak 06:21
Güneş 07:50
Öğle 12:51
İkindi 15:20
Akşam 17:42
Yatsı 19:05
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@