alexa

banner912

banner766

Büyükşehir bir mahalleye daha beton yol yapıyor

Kentin çeşitli noktalarında denenen ve Türkiye’de birçok yerel yönetim ile kuruma örnek olan beton yol çalışmalarını sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda Seyitgazi'ye bağlı Cevizli Mahallesi'nde beton yol çalışmalarına başladı. İlçe genelinde farklı noktalarda bu çalışmaların gerçekleştirildiğini ve Seyitgazililerin beton yoldan çok memnun olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Uğur Tepe, Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekiplere teşekkür etti.

Seyitgazi 29.10.2020, 14:03 30.10.2020, 16:17 ABONE OL: google news
Büyükşehir bir mahalleye daha beton yol yapıyor

Seyitgazi ilçesinde Yenikent, Yazıdere, Büyükdere gibi mahallelerde beton yol çalışması gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Cevizli Mahallesi'nde beton yol çalışmalarına başladı. Mekanik malzeme serimi ve sıkıştırma çalışmalarının ardından beton serim çalışmalarına başlayan Büyükşehir ekiplerini ziyaret eden Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe, çalışmalar hakkında Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi yetkililerinden bilgi aldı.

Yolun Seyitgazililer başta olmak üzere sürücüler tarafından yoğun bir şekilde kullanıldığını belirten Uğur Tepe, Büyükşehir Belediyesi'nin beton yol çalışmalarıyla Türkiye'ye örnek olduğunu ifade etti. Tepe "Sayın Hocamız Yılmaz Büyükerşen yatırımlarıyla ilçemizde vatandaşlarımızın yüzünü güldürmeye devam ediyor. Daha önce farklı mahallelerimizde gerçekleşen ve çok iyi sonuçlar alınan beton yol çalışmaları ilçemizin önemli mahallelerinden biri olan Cevizli'de başladı. Ekipler özveriyle çalışmaya ve yolu sürücüler için konforlu ve güvenli bir hale getirmeye çalışıyor. Ben bu vesileyle tüm Seyitgazililer adına Sayın Hocamıza ve ekiplerine çalışmalar dolayısıyla teşekkür ediyorum" dedi. 

Çalışmaların hava şartları imkan verdiği ölçüde en kısa sürede bitirilmeye çalışacağını ifade eden Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, çalışma yapılan alanlarda trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda sürücüleri de uyardı. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 24 Eylül 2021
İmsak 05:15
Güneş 06:38
Öğle 12:56
İkindi 16:21
Akşam 19:03
Yatsı 20:21

Gelişmelerden Haberdar Olun

@