banner863

banner766

İmamoğlu'nun ekibinden Seyitgazi'ye özel ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve yardımcısı Mustafa Yılmaz bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Eskişehir’e geldiler. Akköse ve Yılmaz Seyitgazi Belediyesi ziyaretlerinde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun selamını getirdiklerini ifade ettiler. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere, ilçe belediyelerine bir dizi ziyarette bulunan İBB Mahalli İdareler koordinatörü Bülent Akköse ve yardımcısı Mustafa Yılmaz Seyitgazi Belediyesinde Uğur Tepe ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

Seyitgazi 13.11.2020, 17:42 15.11.2020, 14:28
İmamoğlu'nun ekibinden Seyitgazi'ye özel ziyaret

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere ilçe belediyelerinde bir dizi ziyaretlerde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve Yardımcısı Mustafa Yılmaz Seyitgazi Belediyesinde Başkan Uğur Tepe ile bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

İlk olarak makam ziyareti gerçekleştiren Akköse ve Yılmaz Başkan Tepe ile sohbet ederek belediyenin faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.

Yeni projeler üzerine fikir alışverişinde de bulunan Akköse, “Sizlere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımızın selamları ile geldik. İlçenizdeki gelişmeleri yakından takip etmek adına sürdürmek ve mega şehir olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile birlikte yapılabilecek faaliyetler hakkında bilgi edinmek istedik” diye konuştu.

Belediyenin faaliyetleri ve yatırımları hakkında bilgilendirmelerde bulunan Başkan Uğur Tepe ise; “Biz de Sayın İmamoğlu’nu yakından takip ediyor ve ilk günkü heyecanla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Birçok konuda benzer yönlerimiz bulunuyor. Biz bir ilçe belediyesi olmamıza karşın tarihimize baktığımızda Seyitgazi’nin, İstanbul’a açılan önemli bir kapı olduğuna inanıyoruz. Bugünlere birçok engeli aşarak geldik. İlçemizde gelinen son noktada yatırımlar konusunda önemli adımlar atmaya hazırlanıyoruz. Özellikle Eskişehir Büyükşehir belediye Başkanımız Sayın Yılmaz Büyükerşen ile birlikte önemli ölçüde yenilikler sağlıyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’nun çalışmalarını da yakından takip ediyoruz. Birlikte birçok zorluğun da üstesinden geleceğimizi düşünmekteyiz. Sizlere de nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 27 Kasım 2020
İmsak 06:20
Güneş 07:48
Öğle 12:50
İkindi 15:21
Akşam 17:43
Yatsı 19:05
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@