ADAR: SANDIKTA CEVABINI ALIR

CHP Eskişehir İl Başkanı Abdülkadir Adar, "Halka talimat verir gibi davrananlar halkımız tarafından sandıkta cevabını alır" dedi.

ADAR: SANDIKTA CEVABINI ALIR

Adar "Türkiye’nin en başarılı belediye başkanlarına sahip Eskişehirliler belediyelerimize kimin girmesi gerektiğine en doğru kararı verir. Bu kararı veren yüce Eskişehir halkı gereken cevabı her zaman sandıkta vermiştir. Bundan sonra da vereceğinden zerre şüphemiz yoktur" dedi. 

"Eskişehir halkı, her türlü ayrıştırmaya, kavgaya, düşmanca davranışa rağmen teveccühünü doğrudan, güzellikten, dürüstlükten ve iyiden yana göstermeye devam edecektir" diyen Adar, sözlerine şöyle devam etti: 

Halka talimat verir gibi davrananlar ise halkımız tarafından sandıkta cevabını alır.

Hukuka meydan okuyan davranışlarla ve gerçek dışı beyanlarla yüce Eskişehir halkını kandırmaya ve gözünü boyamaya çalışanları kaplayan korku dalgası kaymakamları sürgüne gönderirken kendilerini de kaçak yapı içinde seçim çalışması yapmaya dahi itmektedir. 

Bu şehirde kavga, kötü dil ve düşmanlık tohumu yetiştirmek isteyenler geldikleri gibi giderler. Eskişehir; mutlu, gururlu ve huzurlu bir şehir olarak kalmaya devam edecektir. 

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 11:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER