AHMET ATAÇ 'ATA'NIN HUZURUNDA

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, belediye meclis üyeleri ile birlikte Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü ebedi istirahatgâhı Anıtkabir'de ziyaret etti. Anıtkabir Özel Defteri'nde duygularını yazıya döken Ataç, Ankara ziyareti kapsamında Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a ziyaretlerde bulundu.

AHMET ATAÇ 'ATA'NIN HUZURUNDA

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, ilk ziyaretini belediye meclis üyeleriyle birlikte Anıtkabir'e düzenledi. Başkan Ataç ve meclis üyeleri Anıtkabir'e giderek, Ulu Önder Atatürk'ün huzuruna çıktı. Anıtkabir'de mozaleye çelenk sunan Ahmet Ataç, Anıtkabir Özel Defteri'nde duygularını yazıya döktü.

ANITKABİR ÖZEL DEFTERİNİ İMZALADI: Ataç, Anıtkabir Özel Defteri'ne şunları yazdı: "Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bugün, bizlere bıraktığınız en büyük eser olan Türkiye Cumhuriyeti’nin, ilkelerinizin ve devrimlerinizin daim bekçileri olan Eskişehirliler adına bir kez daha manevi huzurunuzda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Sizlerin de tam 22 kez şereflendirdiğiniz ve verdiğiniz değeri gösterdiğiniz Eskişehir’imiz için durmadan çalışmaya devam ediyoruz. İlkelerinizin ışığında, aydınlık bir kent oluşturmak ideali ile emanetlerinizin bekçiliğini sürdürüyoruz. Hemşehrim Eskişehirlilerin, sizin maneviyatınıza duydukları bağlılık sayesinde gösterdiğiniz hedeflere emin adımlar ile yürüyeceğimize inancım tamdır. Türkiye Cumhuriyeti’ni, sonsuza kadar yaşatmaya olan inanç ve azmimi de manevi huzurunuzda bir kez daha yineliyor, aziz hatıranız önünde saygıyla eğiliyorum."

KEMAL KILIÇDAROĞLU VE MANSUR YAVAŞ'I DA ZİYARET ETTİ: Ataç ve CHP'li meclis üyeleri Ankara ziyaretleri kapsamında CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a da birer ziyarette bulundu. Yavaş ziyareti için "Ankara’ya yıllar sonra baharı getiren Büyükşehir Belediye Başkanı dostum Mansur Yavaş’ı meclis üyelerimiz ile ziyaret ettik. ‬Cumhuriyetimizin başkenti Ankara’ya da bereket ve huzur gelecek" diyen Ataç, Kılıçdaroğlu ziyareti içinse "‪Meclis üyelerimizle Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettik. Tepebaşı’nı daha güzel günlere götüreceğimiz çalışmalarımızda başarılar dileyen Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkürlerimizi sunuyoruz" ifadelerini kullandı. 

banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508