alexa

banner912

banner766

AHMET ATAÇ: BU SEVGİ HİÇ BİTMEYECEK

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç 31 Mart Yerel Seçimleri’nin ardından mazbatasını aldı. Tepebaşı Belediyesi Hizmet Binası’nda da bir tören düzenlenirken, çok sayıda yurttaş Başkan Ataç’ı coşkuyla karşıladı.

Siyaset 08.04.2019, 16:32 ABONE OL: google news
AHMET ATAÇ: BU SEVGİ HİÇ BİTMEYECEK

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Eskişehirlilerin güvenini tekrar kazanarak, Tepebaşı, Odunpazarı ve Büyükşehir Belediyelerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden tekrar başkan seçilen Ataç, Kurt ve Büyükerşen, Adliye binasına gelerek mazbatalarını aldılar. Başkan Ataç mazbatasını, Tepebaşı İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Halil Taşlıgedik'ten aldı. Adliye önünde toplanan vatandaşlar üç başkana yoğun ilgi gösterdiler. Tepebaşı Belediyesi Hizmet Binası’nda da düzenlenen törende, çok sayıda yurttaş ve belediye çalışanları Başkan Ataç’ı coşkuyla karşıladı. Buradaki törene, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, CHP İl Başkanı Abdulkadir Adar ve Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç ile Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyeleri de katıldı. 

Başkan Ataç, kendisini hizmet binası önünde şarkılarla karşılayan topluluğa yaptığı konuşmasında; “Biliyorsunuz son 3 ay hepimiz için çok yoğun geçti. Herkesin o kadar çok alın teri var ki! Bu başarıyı hep birlikte elde ettik. 1999’dan beri Eskişehir tercihini hiç değiştirmedi. Neticede 3 belediye başkanını da Cumhuriyet Halk Partisi’nden seçerek, Eskişehir’deki düşüncenin ne olduğunu anlattılar. Bizim siyasi partilerin seçmenleriyle hiç sıkıntımız yok. Bizim derdimiz bu ülkeyi iyi yönetemeyenlerle. Bu ülkeyi iyi yönetseler desteğimizi onlara veririz. Ama maalesef iyi yönetemiyorlar. Yerel seçim olmasına rağmen, insanların düşüncelerinin ne kadar değiştiğini açıkça gördük. Önümüzdeki 5 yılda Tepebaşı’nda gelişmeler, yenilikler devam edecek arkadaşlar. Siz bize desteğinizi verdiniz, elimizden gelen projeleri yapacağız. Burada çalışma arkadaşlarımız var. Her yerde onlardan iftiharla söz ediyorum. Çünkü Tepebaşı Belediyesi’nin başarısı varsa, el birliğiyle oluyor. Muhtarlarımız var, kazandıkları için kutluyorum. Bu seçimin son 1 ayında bizi karalamak için ellerinden ne geliyorsa yaptılar. Eskişehir halkı Allah’tan bizi çok iyi tanıyor. Bizim ne kadar demokrat, laik, cumhuriyetini, Ata’sını seven insanlar olduğumuzu net biliyorlar. Eskişehir halkı o kadar güzel bir cevap verdi ki başka bir şey söylemeye gerek yok. Emeğinize, alın terinize çok teşekkür ediyorum. Bu sevgi başka sevgi. Bu sevgi hiç bitmeyecek arkadaşlar. Hepinize sağlık, mutluluk, huzur barış içinde bir Türkiye diliyorum” dedi.

Belediye binası önünde düzenlenen tören, çektirilen hatıra fotoğrafı ile son bulurken Başkan Ataç; Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı’yı, CHP İl Başkanı Abdulkadir Adar ve Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç ile Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyelerini makamında ağırladı. 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 10 Mayıs 2021
İmsak 04:01
Güneş 05:41
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:07
Yatsı 21:41

Gelişmelerden Haberdar Olun

@