AK Parti'de Kaynarca'dan ilk yorum

Adaylığı tebliğ edildikten bir süre sonra akşam saatlerinde iptal edilen AK Partili İbrahim Yılmaz Kaynarca'dan ilk açıklama geldi.

AK Parti'de Kaynarca'dan ilk yorum

Kaynarca, “Değerli Yol Arkadaşlarım, Kıymetli Hemşehrilerim. Resmi olarak tebliğ almamıza rağmen bu gece Tepebaşı Belediye Başkan Adaylığına başka bir aday arkadaşımızın getirildiği ifade edilmiştir. Bizim önceliğimiz milletimize hizmet yolunda şehrimiz ve ülkemiz için karşılıksız çalışmaktır. Bu amaçla davamıza hizmet eden, edecek olan tüm arkadaşlarımıza canı gönülden başarılar diliyorum. Ak Partinin ve cumhur ittifakının şehrimizde ve ülkemizde kazanması için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Her kademesinde yıllarca görev aldığımız teşkilâtımızda tek gayemiz Cumhurbaşkanımızın önderliğindeki Güçlü Türkiye idealine katkıda bulunmaktı. Bunu yaparken soğukta, sıcakta emeğini esirgemeyen; işini, aşını, eşini geri planda bırakıp bizimle yıllarca yol arkadaşlığı yapan tüm arkadaşlarım haklarını helal etsinler. Bizim onların haklarını korumak için de gerekli hassasiyet ve gayreti gösterdiğimizden emin olsunlar. Hiçbir zaman hırsla, ayak oyunlarıyla bir mücadele içine girmeyen tüm yol arkadaşımıza benim de hakkım helaldir. Kalın sağlıcakla” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 18:57
banner544
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cumhur ittifakı
Cumhur ittifakı - 6 ay Önce

Bugüne kadar yaptığınız tüm çalışmaları yeni adayla da paylaşacak mısınız? Şayet cumhur ittifakı için eliniden geleni yapmaya devam edeceksiniz o zaman yeni adayın yanında durun ve Tepebaşı’nı kazanın

SIRADAKİ HABER

banner507

banner508