alexa

banner912

banner766

AK Parti'li Günay: 17 yılda sessiz devrim yaşadık

AK Parti Eskişehir Milletvekili ve AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Emine Nur Günay, Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya başkanlığında Sosyal Politikalar Birimi ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcıları ile birlikte Van’da gerçekleşen AK Parti Sosyal Politikalar Doğu Anadolu Bölge Toplantısı’na katıldı.

Siyaset 24.11.2019, 11:45 25.11.2019, 17:49 ABONE OL: google news
AK Parti'li Günay: 17 yılda sessiz devrim yaşadık

Toplantı hakkında değerlendirmede bulunan Prof. Dr. Günay, "Sosyal politikalar toplumun her  kesimine ama özellikle dezavantajlı gruplara dokunan  kapsamı ile her zaman gündemde olmaktadır. Son 17 yılda sosyal politikalar alanında sessiz bir devrim yaşadık. Uygulanan politikalarla ilgili bakan yardımcılarımızın bilgilendirmesi ve sahadaki  ihtiyaçların tespiti için 14 il teşkilatımızın ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları sosyal politikalar başkanları ile bir araya geldik. Paydaşları bir araya getiren bu toplantıyı çok önemsiyoruz. Teşkilatımızın sosyal politikalar başkanları doğrudan ilgili bakan yardımcılarımızdan nelerin yapıldığını, nelerin yapılabileceği ve nelerin yapılamayacağını kendilerinden dinliyorlar. Ayrıca Doğu Anadolu Bölgesi Sivil Toplum Kuruluşları ile bir araya geldik, düşünce ve önerilerini dinledik" şeklinde açıklamada bulundu.

SOSYAL POLİTİKALAR BÖLGE TOPLANTILARI DEVAM EDECEK: Prof. Günay "Bizler de Doğu Anadolu Bölgemizdeki vatandaşlarımızın sosyal alanda ihtiyaçları nelerdir yerinde tespit etme imkanı bulduk. İhtiyaçların belirlenmesi kadar, ihtiyaçların nedenlerini ortaya konulması, ihtiyaçların giderilmesi için aksiyon planı hazırlanması da önemli. Bu toplantı aksiyon almak için bizlere güzel bir zemin sunuyor. Doğu Anadolu Bölgesi ile başlayan bölge toplantılarımıza devam edeceğiz. Bu toplantılar yol haritamızı belirlemede ve politika geliştirmede çok değerli olmaktadır" dedi.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak 04:06
Güneş 05:48
Öğle 13:09
İkindi 17:02
Akşam 20:21
Yatsı 21:56

Gelişmelerden Haberdar Olun

@