banner863

banner766

'AK Parti'ye desteğimiz söz konusu değil'

MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Mustafa Komar, AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan tarafından yapılan ziyaretin yanlış anlaşıldığını söyledi.

Siyaset 01.11.2018, 12:36 02.11.2018, 17:57
'AK Parti'ye desteğimiz söz konusu değil'

Komar, ziyaret sonrası bazı yanlış yorumların yapıldığının altını çizerek, “Bugünlerde sosyal medyada AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı sayın Volkan Doğan'ın MHP Odunpazarı İlçe Başkanlığına atanmam dolayısıyla yapmış olduğu hayırlı olsun ziyareti bazı kesimlerce yanlış değerlendirilmek suretiyle hakkımda parti olarak Volkan Doğan beyi destekleceğimiz beyan edilmiştir. Siyasi nezaket çerçevesinde gerçekleşen bu ziyaret yönetim kurulu üyelerimizin huzurunda gerçekleşmiştir. MHP kurumsal kimliği olan bir partidir. Genel başkanın ve Genel merkezin talimatları doğrultusunda tüm teşkilatlar hareket eder” dedi

MHP kendi adayları ile seçime girecek: Komar, “MHP Odunpazarı ve tüm seçim çevrelerinde kendi adayları ile seçime girecektir. Herhangi bir adaya veya partiye destek vermemiz asla söz konusu değildir. MHP Odunpazarı Belediyesine taliptir. MHP'nin hiçbir mensubu perde arkası pazarlıkların ve kirli oyunların içinde olmaz olamaz. Sayın genel başkanım son sözü söylemiştir,  Mart 2019 yerel seçimlerine MHP tüm seçim bölgelerinde kendi adayları ile girecektir. Odunpazarı ilçemizi MHP'nin üretken belediyecilik anlayışı ile tanıştırmak için tüm teşkilat mensuplarımız var gücü ile çalışmaktadır” diye konuştu. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 24 Kasım 2020
İmsak 06:18
Güneş 07:46
Öğle 12:50
İkindi 15:21
Akşam 17:44
Yatsı 19:06
Günün Anketi Tümü
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?
Eskişehirspor İlhan Var ile başarılı olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@