'ALPARSLAN TÜRKEŞ MİLLET BAHÇESİ' SÖZÜ

Cumhur İttifakı Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, Eskişehir’e ikinci Millet Bahçesi yapılacağını açıkladı. Merhum Alparslan Türkeş’in adını taşıyacak ikinci Millet Bahçesi Şahin Tepesi'nde yapılacak.

'ALPARSLAN TÜRKEŞ MİLLET BAHÇESİ' SÖZÜ

Cumhur İttifakı’nın Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Volkan Doğan, Beyaz TV’de Tahir Sarıkaya’nın Uyan Türkiyem programına konuk oldu. Doğan, Odunpazarı için projelerini anlattığı ve önemli açıklamalarda bulunduğu Beyaz TV ekranlarında ilk defa, tüm Türkiye’ye Eskişehir’e ikinci bir Millet Bahçesi kazandıracaklarını açıkladı.  

ALPARSLAN TÜRKEŞ MİLLET BAHÇESİ: Cumhur İttifakı’nın adayı olarak çıktığı bu yolda, merhum MHP Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin, Eskişehir’deki yol arkadaşları ile omuz omuza yürümekten kıvanç duyduklarını söyleyen Volkan Doğan, Nabi Avcı'nın Eskişehir'e ilk Millet Bahçesi'ni kazandırdığını ve isminin verilmesine vesile olduğunu söyledi. Doğan, Avcı'nın himayesinde Odunpazarı Şahin Tepesi’nde ikinci Millet Bahçesi yapılacağını ve bu Millet Bahçesi’ne de merhum Alparslan Türkeş’in isminin verileceğini söyledi.

MHP’NİN 50’İNCİ KURULUŞ YILINDA HEP BERABER: Doğan, “Merhum Alparslan Türkeş’in adının da yaşatılacağı ikinci Millet Bahçemizi de, MHP’nin 50’inci kuruluş yıldönümünde inşallah Odunpazarı’ndaki tüm hemşehrilerimiz ile birlikte Şahin Tepesi’nde açacağız” dedi.  

İKİNCİ MİLLET BAHÇESİ: AK Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada "Eskişehir’deki eski stadyum alanında yapım çalışmaları devam eden, Valilik, Türk Dünyası Vakfı ve TOKİ’nin ortak protokolü ile Eskişehir’e kazandırılacak olan Türk Dünyası Millet Bahçesi’nin çalışmaları devam ediyor. Volkan Doğan’ın verdiği müjdeyle Eskişehir ve Odunpazarı, Türkiye’de ikinci Millet Bahçesi’ne kavuşmuş yegâne il olacak" denildi. 

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER