banner493

Avcı'dan adaylığa yeşil ışık

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için adı geçen TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı, Eskişehir Ekspres'e konuştu: ''Görev verilirse kaçmayız. Şehrimize hizmet etmek şereftir" dedi.

Avcı'dan adaylığa yeşil ışık

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla belediye başkan adaylığına ismi geçenlerin sayısı da artıyor. AK Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı için adı geçen TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı, böyle  bir görevin verilmesi durumunda elinden geleni yapacağını söyledi. Avcı "'Görev verilirse yaparız. Kamu hizmetidir, kaçmayız. Şehrimize hizmet etmek şereftir" dedi. 

HAYRİ AVCI KİMDİR?: TÜLOMSAŞ Genel Müdürü Hayri Avcı, 1958 yılında Manavgat'ta doğmuştur. 1981 İTÜ Sakarya Mühendislik Fakültesi, Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Avcı, Almanca bilmektedir. 16 Kasım 1981 tarihinde ELMS’de (TÜLOMSAŞ Genel Müdürlüğü’nde) göreve başlamıştır. 21 Mart 2005 tarihinde TÜLOMSAŞ Genel Müdürü olarak atanmıştır. Avcı, evli ve iki çocuk babasıdır. 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2018, 13:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eskişehir
Eskişehir - 6 ay Önce

Hayri AVCI kendisini başarıları ve ileri görüşü ile kanıtlamış bir isim Eskişehir e kesinlikle faydalı olacağını düşünüyorum.

SEVDAMIZ ESKİŞEHİR
SEVDAMIZ ESKİŞEHİR - 6 ay Önce

İSABETLİ KARAR OLUR. AK PARTİ VE ESKİŞEHİRİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN. HAYRİ AVCI ESKİŞEHİRİ VE SORUNLARINI BİLEN, TÜLOMSAŞI DÜNYA MARKASI HALİNE GETİREN, PROJE ADAMI, ÇALIŞKAN BİR DEVLET ADAMIDIR. AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR İÇİN BU FIRSATI KAÇIRMAMALIDIR.

ES ES
ES ES - 6 ay Önce

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN ÖNE ÇIKAN ADAYLARIN EN İYİSİ ŞEHRİN BAKIŞI VE ÇEHRESİ DEĞİŞİR.

Bilgin
Bilgin - 6 ay Önce

Super bir aday.InşAllah Ak Parti bu adaya sahip çıkar.

Nazan Özgür
Nazan Özgür - 6 ay Önce

Eskisehirimize çok faydalı olacağından doğru seçim diyorum. Hayırlı uğurlu olsun

Mustafa
Mustafa - 6 ay Önce

Hele şükür iyi bir aday çıkmış siyasi isimlerle bu iş olmaz zaten herkesin kucaklayabileceği bir aday haydi haydi hayırlısı

insallah
insallah - 6 ay Önce

Hayri AVCI Eskişehir’ e yakışan bir başkan olur. İnanıyorum ki yerel yönetimler anlayışını kökten değiştirir bu adam. Hizmette sınır tanımaz. Allah muvaffak etsin.

faruk
faruk - 6 ay Önce

ak parti ancak hayri bey ile eskisehirde seytanin bacagini kirar ve belediyeyi alir. aday gosterilirse cok isabetli olur.


SIRADAKİ HABER

banner483

banner486

banner487

banner490

banner491

banner492

banner485

banner484

banner488

banner489