banner493

'Az konuşacağız, çok çalışacağız'

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı açıklanan Burhan Sakallı, parti binasında önünde çok sayıda partili tarafından karşılandı. Burhan Sakallı sözlerine Cumhurbaşkanının Eskişehirlilere selamını ileterek başladı.

'Az konuşacağız, çok çalışacağız'

Sakallı'nın, parti binası önünde yaptığı açıklamalarından satırbaşları:

  • Yakmaya, yıkmaya gelmiyoruz. Yapmaya inşa etmeye imar etmeye geliyoruz.  Eskişehir’i çok seviyoruz. Hemşerilerimizi vatandaşlarımızı çok seviyoruz. Ama  asıl yapmamız gereken bu şehirde yaşayan sayıları 800 bin 900 bin olan değerli hemşerilerimizin gönüllerini inşa etmemiz gerekiyor.
  • Kırmadan dökmeden ötekileştirmeden hiç kimseyi dışlamadan herkese ama herkese bu büyük mavi kubbenin altında olduğunu hissettirerek, her görüşten her inançtan hemşerimizi bu büyük mavi gök kubbenin altındaki çağrımıza davet ediyoruz.

  • Bizim zamanımızda bizim sesimizle bizim sözümüzle bu şehirde yaşayan hiç kimse kendini ötekileştirmiş kendini dışlanmış kendini itilmiş kakılmış hissetmeyecek. Aksine herkes her bir vatandaşımız her bir hemşehrimiz bu şehirde kendisini birinci sınıf bir hemşehrisi hissedecek.
  • Bize oy verenleri seviyoruz bize sempati besleyenleri seviyoruz. Ama bize oy vermeyenleri de seviyoruz. Bize sempati beslemeyenleri bizim seçmenimiz olmayanları da seviyoruz.

  • Bizimle aynı partili olmayanları da seviyoruz. Bize seçimlerde destek sağlamamış bile olsa bu şehirde bu ülkede yaşıyor olması onları sevmemiz için yeter de artar bile.
  • Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı, Tepebaşı Belediyesi, diğer ilçe belediyelerimiz sadece bu şehirde yaşayan vatandaşlarımızın belediyesi olacak.

  • Asla yorulmayacağız. Asla yıkılmayacağız. Asla çözülmeyeceğiz. Asla geri adım atmayacağız. Asla pes etmeyeceğiz. Asla millet yoluna hizmetten geri dönmeyeceğiz.
  • Bugünden itibaren yapmamız gereken az konuşacağız çok çalışacağız, çok üreteceğiz, çok selam vereceğiz, çok kapı çalacağız, çok gönle dokunmanın yollarını arayacağız.
Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner483

banner486

banner487

banner490

banner491

banner492

banner485

banner484

banner488

banner489