Bahçeli'den Eskişehir'e selam

MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, Odunpazarı İlçe Başkanı Mustafa Komar ve Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses, MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret etti.

Bahçeli'den Eskişehir'e selam

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Bahçeli'nin TBMM'deki grup toplantısına katılan Candemir, Yüceses ve Komar, toplantının sona ermesi ile mecliste çeşitli ziyaretlerde bulundu. Eskişehirli başkanları makamında ağırlayan MHP Lideri, Eskişehir halkına ve partililere selam gönderdi. 

Eskişehir heyeti, daha sonra MHP Genel Başkan yardımcıları İzzet Ulvi Yönter ve Semih Yalçın'ı da makamlarında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu. 

Candemir, Komar ve Yüceses, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde son olarak Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak'a da ziyarette bulundu. MHP'den ziyaretlere ilişkin yapılan açıklamada ''Türkmen Beyimiz Sayın Devlet Bahçeli'yi İl Başkanımız İsmail Candemir, Odunpazarı ve Tepebaşı İlçe Başkanlarımızla makamında ziyaret ederek, hayır dualarını aldık. Kendisine gerçekleştirilen ziyaretten oldukça memnun olduğunu dile getiren Genel Başkanımız Devlet Bey Eskişehir'li hemşehrililerimize ve dava arkadaşlarımıza bolca selamlar gönderdi'' denildi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2018, 17:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhsin Beneklitaş
Muhsin Beneklitaş - 6 ay Önce

Aleykümselam.

SIRADAKİ HABER