BATIKENT'İN GENÇ MUHTAR ADAYI İDDİALI

‘Destek sizden, hizmet gençlerden’ sloganıyla yola çıkan Eskişehir’in Batıkent Mahallesi muhtar adayı 22 yaşındaki Emirhan Akkaya 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlere hazırlanıyor.

BATIKENT'İN GENÇ MUHTAR ADAYI İDDİALI

Yeni projeleriyle mahalle sakinlerine en iyi hizmeti sunmak isteyen Akkaya, gençlerin neleri başarabileceğini göstermek istiyor. Akkaya adaylığıyla ilgili şunları söyledi: “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilme yaşını 18’e indirmesinden dolayı aday olmak istedim. Gençlerin önünü açması ve yapabileceklerine inanmasından dolayı bende kendime inandım. Bu ülkenin geleceği gençlerin elindedir. Ben de, benim gibi genç olanlarla birlikte daha çok çalışıp daha çok hizmet etmeyi hedefleyerek, gençlerin neler yapabileceğini göstermek için aday oldum.”

Akkaya muhtar seçilmesi durumunda, Mahallenin temiz olmasına özen göstereceğine, Çöp konteynerlarını kontrol edip eksiklikleri gidereceğine ve kapalı pazar yeri kuracağını belirtti. Akkaya son olarak, “Mahallemize ait Batıkent Mahallesi Dayanışma Derneği kurulmasını istiyorum. Böylelikle tüm Batıkent Sakinleri, bu dernek vasıtasıyla hem birbirleriyle daha çok kaynaşacak, hem de mahallenin sorunlarını hep birlikte konuşup çözeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Emirhan Akkaya
Emirhan Akkaya - 2 ay Önce

Eskişehir Ekspres medya kuruluşuna desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.

SIRADAKİ HABER