alexa

banner766

Çakırözer'den pazarcı esnafına eksi 15'te hizmet teşekkürü

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer termometrelerin eksi 15 - 20’leri gördüğü Eskişehir’de semt pazarlarında tezgahını açan pazarcı esnafını ziyaret ederek, hizmetleri için teşekkür etti.

Siyaset 21.01.2021, 12:51 ABONE OL: google news
Çakırözer'den pazarcı esnafına eksi 15'te hizmet teşekkürü

Vişnelik Mahallesi’nde kurulan Çarşamba pazarında tezgah açan pazarcı esnafını ziyaret eden Çakırözer, “Hava sıcaklığının eksi 15-20’leri gördüğü Eskişehir’imizde pazarcı esnafımız dondurucu soğuğa rağmen tezgahının başında. Bu soğuk havalarda yurttaşımıza hizmet veren tüm esnafımıza emekleri için yürekten teşekkürler” dedi. 

Eksi 20'de hizmet teşekkürü" 

Hava sıcaklığının eksi 15 - 20’leri gördüğü Eskişehir’de pazarcı esnafı kurulan semt pazarlarında tezgahlarının başında Eskişehirlilere hizmet vermeye devam ediyor. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Yaş Sebzeciler Meyveciler Balıkçılar ve Pazarcılar Esnaf Odası ile parti temsilcileri de eşlik etti. Pazarda tezgah açan esnafı tek tek dolaşarak, talep ve sıkıntılarını dinleyen Çakırözer, pazarcı esnafına soğuk havaya rağmen Eskişehirlilere hizmet verdikleri için teşekkür etti. Çakırözer, “Hava sıcaklığının eksi 15-20’leri gördüğü şehrimizde sizler dondurucu soğuğa rağmen hemşehrilerimize hizmet için tezgahınızın başındasınız. Hepimize emekleriniz için teşekkür ederiz” dedi. 

"Geçim sıkıntısı ortak sorun" 

Çakırözer, pazarda tezgah açan esnaf ile pazara çıkan yurttaşların sorunlarının ortak olduğuna değinerek, “Herkesin derdi, sıkıntısı geçim sıkıntısı. Hem salgın, hem de ekonomideki buhran her iki kesimi de derinden etkiledi. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Esnafımızın, yurttaşımızın refah içinde yaşayacağı bir ülkeyi yaratacağız” mesajını verdi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 26 Şubat 2021
İmsak 06:06
Güneş 07:29
Öğle 13:16
İkindi 16:21
Akşam 18:53
Yatsı 20:11

Gelişmelerden Haberdar Olun

@