banner493

CHP ESKİŞEHİR TAM KADRO ANKARA'DA

CHP'nin Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen basın toplantısında adaylar tanıtıldı. Genel Başkan Kılıçdaroğlu'nun seçim bildirgesini açıkladığı toplantıda Eskişehir il ve ilçe teşkilatları ile belediye başkan adayları tam kadro katılım sağladı.

CHP ESKİŞEHİR TAM KADRO ANKARA'DA

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen CHP aday tanıtım toplantısında konuşan Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu seçim bildirgesini açıkladı.

Aday tanıtım toplantısına CHP Eskişehir İl Başkanı Abdülkadir Adar'ın yanı sıra Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Mahmudiye Belediye Başkanı İshak Gündoğan ve Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı'nın yanısıra diğer ilçe adayları ve ilçe teşkilatları da katıldı.

Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer de adaylara ve teşkilata katılımıyla destek verdi. 

CHP Lideri'nin yerel yönetimlerde temel ilkeleri açıkladığı toplantıda 12 maddelik ilkeler şöyle sıralandı:

Hoşgörülü ve saygılı kentler, hakça paylaşan kentler, hesap veren ve şeffaf yönetilen kentler, yoksulluğu yenen kentler, üreten ve istihdam edilen kentler, yenilikçi, akıllı kentler, ulaşım ve altyapı sorunları çözülmüş kentler, sosyal adaleti sağlayan kentler, kültür ve sanatı geliştiren kentler, doğa dostu yeşil kentler, mutlu ve gülümseten kentler.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2019, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER