alexa

banner912

banner766

Eskişehir'de flaş karar! Gelecek Partisi'nden BBP'ye geçtiler

Eskişehir'de Gelecek Partisi’nden iki ilçe başkanı ve 200 partili Büyük Birlik Partisi’ne geçti. BBP’ye geçen partililere BBP rozetleri bugün takıldı. Gelecek Partisi Odunpazarı ilçe Başkanı Emre Bakırel ve Gelecek Partisi Tepebaşı İlçe Başkanı Necati Gedik BBP rozetlerini takarak beraberinde 200 kişi ile BBP’li oldular.

Siyaset 28.04.2021, 14:21 29.04.2021, 12:37 ABONE OL: google news
Eskişehir'de flaş karar! Gelecek Partisi'nden BBP'ye geçtiler

Partilerine geçişlerle ilgili konuşan Akdoğan, “ Bu gün iki değerli kardeşimizin rozetlerini takacağız biri daha önce de partimizde görev yapmış ancak farklı arayışlar içerisinde bulunduktan sonra Geleceği Büyük Birlik Partimizde görmüş ve tekrar yuvaya dönmüş arkadaşımız Gelecek Partisi Odunpazarı ilçe başkanı Emre Bakırel, bir diğeri de yıllardır tanıdığımız ve duruşundan emin olduğumuz şehrimizin köklü ailelerinden olan Gelecek Partisi Tepebaşı  İlçe Başkanı kıymetli ağabeyimiz eski Maliye müdürlerimizden Necati Gedik ve onlarla birlikte iki yüze yakın Gelecek Partili kardeşimiz.Kendilerine hoş geldiniz diyorum. Bu katılımların Milliyetçi Muhafazakar Demokrat ve tek düşüncesi Ülkesi ve Milleti olan partimize artarak devam etmesini diliyor saygılarımı sunuyorum” dedi. 

"Sıkıntılar had safhaya ulaştı"

Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Ahmet Namık Akdoğan, “Ülkemiz ciddi bir buhrandan geçmekte bir yılı aşkın bir süredir Dünyayı kasıp kavuran salgın belasıyla uğraşmaktadır. Milletimiz sağlık çalışanları başta olmak üzere Devletimizin tüm birimleriyle bu mücadeleyi vermekte sıkıntılar had safhaya ulaşmış bulunmaktadır,gelinen noktada 17 günlük kapanmayla birlikte aylardır sıkıntı içerisinde olan esnafımız daha da zorlu bir sürecin içerisine girmiş elektriğini doğal gazını kirasını bu kapanmayla birlikte hiç ödeyemeyecek bir hale gelmiştir. ‘’Zaman olanın olmayana verme zamanıdır şimdi değilse ne zaman’’ bu noktada Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’nin aylar önce yapmış olduğu bir çağrıyı hatırlatarak bizde buradan bir çağrı yapmak istiyoruz; biliyorsunuz Genel Başkanımız TBMM de grubu bulunan partilerin almış oldukları hazine yardımından vazgeçip adil bir şekilde bu yardımın ki yaklaşık 480 milyon TL’ nin zor durumda olan esnaf vatandaşlarınıza dağıtılmasını teklif etmişti; Bizde buna ilaveten şu teklifte bulunmak istiyoruz,yıllarca esnafın vermiş oldukları aidatlarla ve bir takım ücretli belge satışlarıyla kasalarını dolduran Ticaret Odaları ve Esnaf Odalarının kendi personel ve giderlerini bir kenara ayırıp kasalarında ve banka hesaplarında bulunan paraların her oda kendi zor durumda olan esnafını tespit ederek adil bir şekilde dağıtmasını gerekiyorsa yönetim kurullarında karar alarak daha olmazsa bağlı bulundukları TOBB Esnaf Odaları Birliği Federasyon Konfederasyon ve dahi Ticaret Bakanlığıyla ortak gerekli olan kanun değişikliklerini yaparak bu talebimiz göz ardı edilmemeli bu süreçte hiç olmazsa esnafımıza bir can suyu sağlamalıdırlar” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Mayıs 2021
İmsak 03:52
Güneş 05:36
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:13
Yatsı 21:49

Gelişmelerden Haberdar Olun

@