Eskişehir'de MHP'ye verilen ilçeler

Cumhur İttifakı, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. AK Parti'den Mehmet Özhaseki, MHP'den de Sadir Durmaz'ın yürüttüğü çalışmada sona gelindi. Eskişehir'de MHP'ye verilecek ilçeler de belli olmaya başladı.

Eskişehir'de MHP'ye verilen ilçeler

Cumhur İttifakı'nın yerel seçimler için yürüttüğü çalışmalarda sona gelinirken 30 büyükşehirde ittifak yapılacağı kesinleşti.30 büyükşehirdeki 519 ilçe belediyesi mercek altına alındı ve iki partinin bu ilçelerdeki oy oranlarına bakılarak dağılıma gidildi. Yeni Şafak'ın haberine göre Eskişehir'de Çifteler ve Mihalıççık, MHP'ye bırakıldı. 

AK PARTİ VE MHP ÇALIŞMALARINDA SON GELDİ: Cumhur İttifakı, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor. AK Parti'den Mehmet Özhaseki, MHP'den de Sadir Durmaz'ın yürüttüğü çalışmada sona gelindi.

30 BÜYÜKŞEHİRDEKİ 519 İLÇE MERCEK ALTINA ALINDI: İki partinin 30 büyükşehirde ittifak yapması kesinleşti. Bu büyükşehirlerden 27'sinde AK Parti aday çıkaracak, 3'ünde ise MHP'nin adayı desteklenecek.Büyükşehirlerin tamamlanmasıyla beraber buraların ilçeleri üzerinde de çalışmalar yapıldı. Özellikle 30 büyükşehirdeki 519 ilçe belediyesi mercek altına alındı. İki partinin bu ilçelerdeki oy oranlarına bakılarak dağılıma gidildi.

BIRAKILAN İLÇELER: Yapılan görüşmeler neticesinde Eskişehir'de Çifteler ve Mihalıççık'ta MHP'nin destekleneceği belirtiliyor. 

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 19:40
banner544
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 6 ay Önce

Mhp'nin olduğu yere oy vermem. Çünkü MHP bizim canımızı yakan suçlulura af istiyor.

SIRADAKİ HABER

banner507

banner508