'ESKİŞEHİR'DE PATLAMA YAPACAĞIZ'

Habertürk canlı yayınında konuşan BBP Lideri Mustafa Destici "31 Mart gecesi BBP konuşulacak. Eskişehir, Ankara, Manisa'da patlama yapacağız" dedi.

'ESKİŞEHİR'DE PATLAMA YAPACAĞIZ'

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Habertürk TV'de yayınlanan 'Türkiye'nin Nabzı'programında Didem Arslan Yılmaz'ın sorularını yanıtladı. Cumhur İttifakı ile birlikteliklerinin 15 Temmuz hain darbe girişimi ile başladığını söyleyen Destici "16 Nisan referandumunda sistem değişikliğine MHP ile BBP evet dedi. Bizi ittifakımız desteğiyle sayın Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı oldu. Baktığınızda her yerde ittifak yok. Mesele yerel seçimlerde işbirliği meselesi değil. Devletin bekası, ülkenin bütünlüğü, milletin istikbali ve istikbali noktasında Cumhur İttifak'a bağlıyız" dedi. 

"ESKİŞEHİR, ANKARA VE MANİSA'DA...": 31 Mart gecesinde BBP'nin konuşulacağını ifade eden Destici "Şu anda beldelerle birlikte 400'ün üstünde adayımız var. Hem oy anlamında en yüksek oyu alacağız Allah'ın izniyle. En çok belediye başkanlığını kazanacağız. Patlama yapacağımız iller var. Erzurum, Sakarya, Konya, Yozgat, Sivas'ta patlama yapacağız. Eskişehir, Ankara, Manisa'da patlama yapacağız. 20-30 ilde BBP patlama yapacak. 31 Mart akşamı bazıları hayret içinde kalacak. Sahada adaylarımız her türlü yokluğa rağmen inanılmaz bir şekilde çalışıyorlar" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 22:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Misafir
Misafir - 2 ay Önce

Eskişehir halkı seçime 15 gün kala ÇİFTÇİ MALLARI KORUMA BAŞKANLIĞI tarafindan haksız ve kanunsuz olarak icraya verilirken, Eskişehir de patlama yapmanız biraz zor başkan.

SIRADAKİ HABER