Günay: Birlikte yapacağımız çok iş var

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay yeni atanan Tepebaşı ve Odunpazarı Kaymakamları Dr. Erdinç Yılmaz ve Turgay Hakan Bilgin’i ziyaret etti.

Günay: Birlikte yapacağımız çok iş var

Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz ile Tepebaşı İlçesi’nin mevcut durumunu, potansiyelini ve devam etmekte olan projeleri değerlendiren Günay, "Sayın Kaymakamımız ile birçok projeyi değerlendirme fırsatı bulduk. Tepebaşı’nda devam eden projelerimiz var, bunlar hakkında konuştuk. İlçemizin potansiyellerini değerlendirdik. Ayrıca şehit ailelerimiz ve kendilerine desteklerimiz konusunda konuştuk. Kaymakamımıza şehit ailelerimiz konusundaki hassasiyetleri için teşekkür ediyorum. Birlikte güzel projeler gerçekleştireceğimiz, mevcut projelerimizi daha iyi noktalara getireceğimiz konusunda inancım tam. Sayın kaymakamımıza görevinde başarılar diliyorum" dedi.

SOSYAL POLİTİKALAR VE MARKALAŞMA KONUSUNDA ÇALIŞACAĞIZOdunpazarı Kaymakamı ile Odunpazarı’nda devam eden projeler hakkında değerlendirmelerde bulunan Günay, "Odunpazarı’nda devam eden birçok projemiz var. Kaymakamımızla Odunpazarı Dernekler Platformu’nu, TADEM’i, buralarda yapılanları ve projelerimizin geleceğini konuştuk. Sayın Kaymakamımızın sosyal politikalar, markalaşma, coğrafi işaretler konularında önceki görev yerinde gerçekleştirdiği çalışmalarından kaynaklanan deneyimini Odunpazarı ve şehrimiz için en iyi şekilde kullanacağına eminim. Markalaşma konusunda EİYAP kapsamında gerçekleştirdiğimiz başvuruları örnek verdim. Birlikte yapacağımız çok iş olduğunu düşünüyorum. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2018, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER