HASAN TUÇ'TAN SÖZ: 1 YIL İÇİNDE...

AK Parti İl Başkanı Av. Zihni Çalışkan, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hasan Tuç, Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ve MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Uğur Yüceses, Yeşiltepe sakinleri ile AK Parti Tepebaşı SKM'de bir araya geldi.

HASAN TUÇ'TAN SÖZ: 1 YIL İÇİNDE...

AK Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada vatandaşların Çoraklık mevkiinin içerisinde bulunduğu durum ve mahallenin çözülemeyen imar sorunu üzerine şikayetlerini dile getirdiği kaydedildi. Açıklamada mahalle sakinlerinin "Artık dikkate alınmak istiyor, sorunlarımızın çözülmesini bekliyoruz" dedikleri ifade edildi. 

1 YIL İÇERİSİNDE BÖLGENİN TÜM SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ!: Bunun üzerine söz alan Hasan Tuç şöyle konuştu: "1 yıl içerisinde bölgenin tüm sorunlarını çözeceğiz. Çoraklık mevkiimizi çamurdan kurtarıp, bölgeyi yeniden inşaa edeceğiz. Tepebaşı bölgemizin; imar, yol ve tretuvar sorunlarını göreve gelir gelmez derhal çözüme kavuşturacağız. Biz hemşehrilerimizin sesine, sorunlarına kayıtsız da kalamayız mazeret de üretmeyiz, milletin menfaatine olan neyse, o konuda gereğini ertelemeden yaparız"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER