alexa

banner933

banner934

banner935

banner941

banner942

banner943

banner912

banner936

banner937

banner938

banner939

banner940

banner944

banner766

'HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN İBADET GİBİ'

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, 31 Mart seçimlerinde Tepebaşı halkının büyük desteği ile yeniden göreve seçilmesinin ardından, belediye çalışanları ile bir araya geldi. Personeline seslenen Ataç, “İnsanımız en kutsal varlıktır ve Tepebaşı halkına hizmet etmek bizler için ibadet gibi. Tepebaşı’nda da işlerin yolunda gitmesi, halkımızın hizmetlerden memnun kalması bu anlayış sayesindedir” dedi.

Siyaset 11.04.2019, 12:56 ABONE OL: google news
'HİZMET ETMEK BİZİM İÇİN İBADET GİBİ'

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, yeniden göreve seçildiği 31 Mart mahalli idareler seçiminin ardından düzenlenen programda Tepebaşı Belediyesi personeli ve aileleri ile buluştu. Yoğun katılım ile gerçekleşen etkinliğin düzenlendiği salona, alkışlar eşliğinde giren Ataç personeli ile selamlaştıktan sonra bir konuşma yaparak Tepebaşı Belediyesi’nin bir aile olduğunu vurguladı.

Ataç konuşmasında, “Biz çok güzel ve büyük bir aileyiz, sizlerle iftihar ediyorum. Bu güzel tablo tabi ki bugünlük bir başarı değil, 1999’dan beri süregelen bir güzellik. Bir belediye başkanının, herkesten önce kendi personelinin oyunu alabilmesi çok önemlidir. Çünkü kendi personelinizin oyunu alamıyorsanız, kimsenin oyunu alamazsınız. Başarımızdan anlıyorum ki personelimizin oyunu almışım. Tepebaşı Belediyesi’nde her zaman huzur var; bunu ben değil, tüm Eskişehir söylüyor. İnsanımız en kutsal varlıktır ve Tepebaşı halkına hizmet etmek bizler için ibadet gibi. Tepebaşı’nda da işlerin yolunda gitmesi, halkımızın hizmetlerden memnun kalması bu anlayış sayesindedir. Bu güzel başarıda hepimizin emeği var. Tepebaşı Belediyesi ile birlikte Tepebaşı halkı ile büyük bir aileyiz. Bundan sonrada hep birlikte, yan yana, dik bir şekilde durmaya ve daha güzel hedeflere ilerlemeye devam edeceğiz. Yolumuz açık olsun, daha iyi günlerde, daha güzel işler yapmak üzere beraberliğimizin sürmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Tepebaşı Belediye Meclis üyeleri ve mahalle muhtarlarının da katıldığı program Saim Günal, Mesut Girgin, Mehmet Özel ve Salim Özkara’nın seslendirdiği şarkılar ile sona erdi.
 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 14 Mayıs 2021
İmsak 03:57
Güneş 05:38
Öğle 12:59
İkindi 16:52
Akşam 20:10
Yatsı 21:45

Gelişmelerden Haberdar Olun

@