Kaynarca'dan gövde gösterisi

AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan İbrahim Yılmaz Kaynarca, parti binası önünde 'Tepebaşı Teşkilatına Teşekkür Buluşması'nda konuştu. Partililerin büyük ilgi gösterdiği buluşmada Kaynarca gövde gösterisi yaptı, önemli mesajlar verdi.

Kaynarca'dan gövde gösterisi

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı’ndan Genel Merkezin Onayı ile istifa eden İbrahim Yılmaz Kaynarca, bugün akşamüstü parti binasında teşkilatı ile "Teşekkür Buluşması" gerçekleştirdi.

Parti İl Binası önünde toplanan kalabalığa seslenen Kaynarca "Cumhurbaşkanının arkasında saf tutup ülkenin tarihi sürecinde katkı sağlayan bir teşkilatta başkanlık yapmış olmak başlı başına büyük bir şeref idi. Şimdi kutlu yolculuğumuzun yeni bir merhalesinde yıllardır görev yaptığım teşkilatımda başka bir görev için ayrılıyor olmak bir veda değil, bir yeniden bismillah diyerek başlangıç safhasıdır." şeklinde konuştu.  

Cumhurbaşkanın emanetini yurt dışında ve yurt içindeki tüm mücadelesine omuz vermek amacıyla hassasiyetle taşıdıklarını aktaran Kaynarca "Biz Tepebaşı’na yakmaya değil yapmaya, inşaa etmeye, ihya etmeye geliyoruz, Biz Tepebaşı’na gönül kırmaya değil, gönüller yapmaya ayrıştırmaya değil kucaklaşmaya geliyoruz. Biz Tepebaşı’nda yapılan varsa üzerine koymaya, eksikleri bütünlemeye ve daha iyisini yapmaya geliyoruz. Biz Tepebaşı’nı Almaya değil, gönül verdiğimiz Tepebaşı’na, hizmet vermeye, ömür vermeye geliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yüzlerce partilinin coşkulu tezahüratları arasında parti binasında tebrikleri kabul eden Kaynarca görevini başkan vekili Sinan Şengel'e törenle devretti. 

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2018, 19:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cengiz Topel Özmutlu
Cengiz Topel Özmutlu - 6 ay Önce

Tepebaşı nın genç çalışkan ve kırsalla merkezi barıştıracak senin gibi dinamik başkana ihtiyacı var bu sefer İbrahim Yılmaz Kaynarca.

Serpil karagul
Serpil karagul - 6 ay Önce

Tepebaşına ibrahim yılmaz KAYNARCA. Gerisi atac ve yalakalari düşünsün.

Bora KASIM
Bora KASIM - 6 ay Önce

Kim ne derse desin tepebaşı çalışan genç dinamik Başkan istiyor. Halkın Başkana ihtiyacı var. Oda İbrahim Yılmaz Kaynarca

İrfan BAKI
İrfan BAKI - 6 ay Önce

Tepebaşı istiyor İbrahim Yılmaz KAYNARCA genç çalışkan ve dürüst bir başkan TEPEBAŞI seninle daha güzel olacak

Metin Mandil
Metin Mandil - 6 ay Önce

Kardeşim çıktığın yolda sana başarılar dilerim İnşAllah muvaffak olursun

SIRADAKİ HABER