Kurtulmuş'un Eskişehir programı belli oldu

AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un, Eskişehir programının detayları belli oldu.

Kurtulmuş'un Eskişehir programı belli oldu

Pazar günü gerçekleştirilecek AK Parti Eskişehir teşkilatının genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılacak olan Kurtulmuş, Eskişehir programının detayları belli oldu. Saat 12'de Anemon'da basın toplantısı düzenleyecek olan Kurtulmuş, 14'te başlayacak İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılacak. Ardından Hamamyolu Caddesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştirecek olan AK Parti Genel Başkan Vekili, şehit ailesini ziyaret edecek. Kurtulmuş, daha sonra AK Parti İl Başkanlığı'na geçerek, AK Parti ilçe başkanları ile toplantı yapacak. Kurtulmuş'un Eskişehir programı basın kapalı olacak sivil toplum kuruluşları ile toplantı sonrası son bulacak. 

Numan Kurtulmuş’un 14 Ekim Pazar günü programı 

12:00 BASIN MENSUPLARIYLA TOPLANTI  (YER: ANEMON OTEL-MANİSA SALON) 

14:00 ESKİŞEHİR AK PARTİ GENİŞLETİLMİŞ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI (YER: ANEMON OTEL- BÜYÜK SALON) 

15:30 HAMAMYOLU CADDESİ ESNAF ZİYARETİ VE VATANDAŞLARLA SOHBET (ŞEHİT AİLESİ ZİYARETİ )

16:30 AK PARTİ ESKİŞEHİR İL BAŞKANLIĞI ZİYARETİ VE İLÇE BAŞKANLARI İLE TOPLANTI (Hacı Havva Camii önünde araçlardan inilerek, Hamamyolu Caddesi’ne yürünecek ve vatandaşlarla sohbet edilip esnaf ziyareti yapılarak, İ. Karaoğlanoğlu Caddesi’ne dönülecek. Ardından İl Başkanlığı Binası ziyaret edilecek.)

19:00 SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE TOPLANTI (YER: ANEMON OTEL-MANİSA SALON- BASINA KAPALI) 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2018, 14:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER