alexa

banner912

banner766

'Laf üretmek, siyaset yapmak yerine hizmet üretilmeli'

Gerçekleştirilen kongrenin ardından mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar, Odunpazarı Belediyesine eleştiriler yönelterek "Belediyecilik seçim vaadleri vererek kazanılan ve kazanıldıktan sonra da verilen sözlerin unutulduğu bir anlayış olmamalıdır. Laf üretmek, siyaset yapmak yerine hizmet üretebilmek gerektiğini yerel yetkililerin de bir an evvel kabul edebilmelerini diliyorum" dedi.

Siyaset 30.10.2020, 14:48 31.10.2020, 15:00 ABONE OL: google news
'Laf üretmek, siyaset yapmak yerine hizmet üretilmeli'

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar, gerçekleştirilen 5. Olağan İlçe Kongresi'nin hemen ardından çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Mahalle ziyaretleri ile özellikle muhtarlarla ve mahalle esnaflarıyla bir araya gelen Başkan Acar, kongre sürecinin bitmesinin hemen ardından startı Gündoğdu Mahallesi'nden verdi. Gündoğdu Mahallesi'nde muhtarlık ziyareti yapan ardından da  bir takım programlara katılarak esnafları ziyaret eden Acar, bir takım açıklamalarda bulundu.

Açıklamasında Odunpazarı Belediyesi'ne eleştirilerde bulunan Acar "Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleri ve teşkilatımızın destekleriyle 5. Olağan İlçe Kongremizden sonra da görevimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Tüm mahallelerimizin ve köylerimizin her türlü sorunlarına anında çözüm üretebilme arzusuyla yürüttüğümüz bu süreç, Odunpazarı'mızı hizmet anlayışıyla buluşturana kadar devam edecek ve nihayetinde Odunpazarlı hemşerilerimizin sorunlarına çözüm olan bir belediyecilik anlayışını tekrar ilçemize kazandıracağız. Gündoğdu Mahallemizde muhtarımız Sevgi Doğan hanımefendiye yapmış olduğumuz ziyaret neticesinde vatandaşlarımızın da taleplerini öğrenme imkanı bulmuş olduk. İlçe merkezimizin biraz dışında kalıyor olması bile mahallemizin hizmetten uzak kalmasına sebep olmuş olacak ki, bir çok mahallemizde olduğu gibi Gündoğdu'da da ne yazık ki verilen seçim vaadlerinin yerine getirilmemiş olduğunu görmek bizleri de ziyadesiyle üzmüştür. Bu bölgede yaşayan vatandaşlarımızın taleplerine hükümetimiz adına her türlü adımı atacağımızı ve bölgeye hizmetin gelmesi için her türlü gayreti gösterebileceğimizi bir kez daha ifade etmek istiyorum. Toplanmayan çöplerden bozuk yollara kadar hizmetsizlik ile karşı karşıya bırakılan mahalle sakinlerimizin taleplerini dinlemeye ve bu hususta üstümüze düşen her ne ise gece gündüz demeden gayret göstermeye devam edeceğiz. Bu hususta Odunpazarı Belediyesi'nin de artık mahallelerimize kayda değer, vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda hizmet üretebilmesini temenni ediyorum. Belediyecilik seçim vaadleri vererek kazanılan ve kazanıldıktan sonra da verilen sözlerin unutulduğu bir anlayış olmamalıdır. Laf üretmek, siyaset yapmak yerine hizmet üretebilmek gerektiğini yerel yetkililerin de bir an evvel kabul edebilmelerini diliyorum" dedi. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 24 Eylül 2021
İmsak 05:15
Güneş 06:38
Öğle 12:56
İkindi 16:21
Akşam 19:03
Yatsı 20:21

Gelişmelerden Haberdar Olun

@