alexa

banner954

banner956

banner912

banner953

banner766

MHP aday adaylarından proje istiyor

MHP yönetimi, 'üretken belediyecilik' vizyonu çerçevesinde yerel seçimde aday olmak isteyenlerden başvuru sırasında bölgelerinin sıkıntıları ve çözümüne ilişkin hazırladıkları projeleri istiyor.

Siyaset 18.11.2018, 15:05 19.11.2018, 13:17 ABONE OL: google news
MHP aday adaylarından proje istiyor

Aday adaylarında, "tanınırlık, dürüstlük, belediyecilik ve şehircilik  hizmetinin bilinmesi, mazisinde partiyi mahcup edecek bir durumun bulunmaması"  kriterlerine öncelik veren parti yönetimi, başvuranlardan "üretken belediyecilik"  vizyonu çerçevesinde de proje talep ediyor. Genel merkeze çağrılan aday adaylarına kampanya sürecinde "ülkücü edep  ve adaba uygun yönetmeleri, birbirileriyle polemik yaşamamaları, doğru ve iyi  yapılanları tenkit etmemeleri" tavsiyesinde bulunuluyor.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, bütün aday adaylarından, aday oldukları ya da olmayı düşündükleri  belde, ilçe, il ya da büyükşehirle ilgili sorunlar ile vatandaşın en çok dile  getirdiği sıkıntıları tespit etmelerini ve bunlara yönelik çözüm içeren proje  getirmelerini istediklerini bildirdi. Bunun yanında aday adaylarından mutlaka bulundukları şehrin  sosyoekonomik gelişimine katkı sağlayacak, hayat standardını yükseltecek  çalışmalar da talep ettiklerini vurgulayan Durmaz, şunları kaydetti:

"Şu an elimizde Türkiye'nin her yeriyle ilgili proje var. Aday  adaylarına hazır ve donanımlı bir şekilde alana, vatandaşın karşısına çıkmaları  gerektiğini söylüyoruz. Genel merkezin yerel yönetimlere ilişkin vizyonunu,  yaptığımız hazırlıkları da aday adaylarına aktarıyoruz. Aday adaylarını özellikle  genel merkeze çağırıyoruz. Buradaki havayı teneffüs etmeleri, görmelerini  istiyoruz. Tavsiyelerimiz de oluyor. Çok sayıda adayımızın olduğu yerde ülkücü  edep ve adaba uygun olarak süreci yönetmelerini, birbirileriyle bir polemik  yaşamamalarını, doğru ve iyi yapılanları salt 'muhalefet edeceğiz' diye tenkit  etmemeleri gerektiğini ifade ediyoruz."

Durmaz, ayrıca aday adaylarına, bir adayın seçim kampanyası süresince  gün içerisinde yapması ve yapmaması gerekenler ile bineceği araçtan görüşeceği  kişilere kadar tavsiye ve uyarıların yer aldığı kitap dağıttıklarını da söyledi.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 18 Mayıs 2021
İmsak 03:49
Güneş 05:34
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:15
Yatsı 21:52

Gelişmelerden Haberdar Olun

@