alexa

banner912

banner766

Milletvekili Kabukcuoğlu: Çiftçi borç ekiyor, haciz biçiyor

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Dr. Arslan Kabukcuoğlu ile parti teşkilatları bu hafta Beylikova'nın kırsal mahallelerini ziyaret ederek, çiftçilerin sorunlarını dinledi.

Siyaset 28.03.2021, 14:39 29.03.2021, 22:38 ABONE OL: google news
Milletvekili Kabukcuoğlu: Çiftçi borç ekiyor, haciz biçiyor

Hafta sonu kısıtlamalarının kaldırılmasıyla birlikte İYİ Parti Milletvekili Dr. Arslan Kabukcuoğlu ilçe ziyaretlerine başlayarak, bu doğrultuda geçtiğimiz haftalarda Tepebaşı, Mihalgazi, Seyitgazi ve Alpu ilçelerinin kırsal mahallelerine ziyarette bulunmuştu. Bu hafta sonu ise İYİ Partili Kabukcuoğlu, Beylikova’nın Aşağıdudaş, Gökçeayva, Yeniyurt ve Doğray kırsal mahallerindeydi. Ziyarete, İYİ Parti Eskişehir İl ve Beylikova ilçe yöneticileri de eşlik etti.

İktidarın, hayat pahalılığına, işsizliğe ve gün geçtikçe artan tarımsal girdilerin maliyetine bir anca çözüm getirmesi gerekirken her gün yeni sorunlar yaratarak, vatandaşların bu sorunlar altında bir nevi yaşam mücadelesi vermesine seyirci kaldığının altını çizen Kabukcuoğlu, “Eskişehir’imizin köylerine gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde gördüğümüz bir gerçek var: Türk köylüsü çalışıyor, uğraşıyor. Ancak emeğinin karşılığını alamıyor. Ektiği üründen para kazanamıyor. Çünkü Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in dediği gibi borç ekiyor, haciz biçiyor. Maliyetlerinin altında eziliyor. İktidar artan tarımsal girdi maliyetlerinin önüne geçemiyor. Çiftçiye, üreticiye vermesi gereken desteği veremiyor. Böyle olunca refah yerine, perişanlık doğuyor. Çiftçilerimiz haklı olarak emeklerinin karşılığını onlara verecek bir iktidar istiyor.” dedi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in önderliğinde 1 yıldır il il, ilçe ilçe gezip, vatandaşların sorunlarını meclis kürsüsünden iktidara duyurduklarını söyleyen Kabukcuoğlu, “ İYİ Parti’nin tek amacı vardır. O da iktidar olmaktır. İYİ Parti iktidarında İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem ile, hukukun verdiği güvenle, demokrasinin sağladığı özgürlükle, liyakatin gücü, gençlerimizin heyecanıyla, Türkiye’ye, hak ettiği huzuru, Milletimize, hak ettiği zenginliği getireceğiz.” dedi.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 18 Nisan 2021
İmsak 04:39
Güneş 06:09
Öğle 13:02
İkindi 16:46
Akşam 19:46
Yatsı 21:10

Gelişmelerden Haberdar Olun

@