banner493

'Odunpazarı'nı birlikte yönetelim'

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan aday adayı Avukat Ali Acar, AK Parti il binasında basın toplantısı düzenledi. Acar’ın aday adaylığını duyurduğu basın toplantısına AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan da katıldı.

'Odunpazarı'nı birlikte yönetelim'

Teşkilat tarafından verilen her görevi eksiksiz yerine getireceklerini kaydeden Acar, “Bizler ‘siyaset yerelde başlar’ anlayışı ve felsefesiyle yetişmiş bir teşkilat mensubu olarak ve ‘önce millet’ ilkesiyle hareket edecek bir belediye başkan aday adayı olarak diyoruz ki, ‘gelin Odunpazarı’nı hep birlikte yönetelim, hep beraber çalışalım’. Bunun için en önemli projelerimizden olan belediye meclisleri gibi çalışacak şekilde mahallemizden, muhtarlarımızdan, esnaflardan, STK’lardan oluşacak istişare meclisleri oluşturup bu meclislerle Odunpazarı’ımızın sorunlarını dinleyip hep birlikte çözümler üreteceğiz. Bu bölgede yaşayan her kesimin yönetimde de söz sahibi olmasını birlikte sağlayacağız” dedi.

'Projelerle geliyorum': Kentsel dönüşüm projelerinin hızlı bir şekilde hayata geçmesi için çalışmalar yapacaklarını ifade eden Acar,  diğer projelerini ise şu şekilde açıkladı“Odunpazarı’ımızın bir çok bölgesinde kentsel dönüşüm projelerinin hızlı bir şekilde oluşması ve ilerleyerek modern, daha iyi yaşanabilir bir bölge olması bakımından gerekli girişimleri de süratle yerine getireceğiz. Gençler bizim için en önemli değerlerimizdir. Onun için de gençlerle birlikte kitap okuma ve sohbet etme imkanı oluşturmak için ‘okuma parkları’ oluşturacağız. Çocuklarımız için belediye kreşleri oluşturacağız. Yine başımızın tacı kadınlarımızın her alanda etkinlerini gerçekleştirebilecekleri merkezler oluşturacak onların vakitlerini en iyi şekilde değerlendirebilecekleri sosyal ve kültürel imkanlar oluşturacağız. Maddi imkanı iyi olmayan vatandaşlarımıza ulaşacağız. Odunpazarı bölgesinin ticaretin merkezi olması noktasında uluslararası festivaller ve turnuvalar düzenleyeceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner483

banner486

banner487

banner490

banner491

banner492

banner485

banner484

banner488

banner489