alexa

banner912

banner766

'Odunpazarı'nı birlikte yönetelim'

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan aday adayı Avukat Ali Acar, AK Parti il binasında basın toplantısı düzenledi. Acar’ın aday adaylığını duyurduğu basın toplantısına AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan da katıldı.

Siyaset 07.11.2018, 20:02 08.11.2018, 17:00 ABONE OL: google news
'Odunpazarı'nı birlikte yönetelim'

Teşkilat tarafından verilen her görevi eksiksiz yerine getireceklerini kaydeden Acar, “Bizler ‘siyaset yerelde başlar’ anlayışı ve felsefesiyle yetişmiş bir teşkilat mensubu olarak ve ‘önce millet’ ilkesiyle hareket edecek bir belediye başkan aday adayı olarak diyoruz ki, ‘gelin Odunpazarı’nı hep birlikte yönetelim, hep beraber çalışalım’. Bunun için en önemli projelerimizden olan belediye meclisleri gibi çalışacak şekilde mahallemizden, muhtarlarımızdan, esnaflardan, STK’lardan oluşacak istişare meclisleri oluşturup bu meclislerle Odunpazarı’ımızın sorunlarını dinleyip hep birlikte çözümler üreteceğiz. Bu bölgede yaşayan her kesimin yönetimde de söz sahibi olmasını birlikte sağlayacağız” dedi.

'Projelerle geliyorum': Kentsel dönüşüm projelerinin hızlı bir şekilde hayata geçmesi için çalışmalar yapacaklarını ifade eden Acar,  diğer projelerini ise şu şekilde açıkladı“Odunpazarı’ımızın bir çok bölgesinde kentsel dönüşüm projelerinin hızlı bir şekilde oluşması ve ilerleyerek modern, daha iyi yaşanabilir bir bölge olması bakımından gerekli girişimleri de süratle yerine getireceğiz. Gençler bizim için en önemli değerlerimizdir. Onun için de gençlerle birlikte kitap okuma ve sohbet etme imkanı oluşturmak için ‘okuma parkları’ oluşturacağız. Çocuklarımız için belediye kreşleri oluşturacağız. Yine başımızın tacı kadınlarımızın her alanda etkinlerini gerçekleştirebilecekleri merkezler oluşturacak onların vakitlerini en iyi şekilde değerlendirebilecekleri sosyal ve kültürel imkanlar oluşturacağız. Maddi imkanı iyi olmayan vatandaşlarımıza ulaşacağız. Odunpazarı bölgesinin ticaretin merkezi olması noktasında uluslararası festivaller ve turnuvalar düzenleyeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 08 Mayıs 2021
İmsak 04:04
Güneş 05:43
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:06
Yatsı 21:38

Gelişmelerden Haberdar Olun

@