banner848

banner766

Saadet Partili Ayaz: En iyi savunma silahlarından daha etkili...

Saadet Partisi Eskişehir İl Müfettişi Nazif Ayaz, ülke gündemi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Ayaz, “İktidarlar geçici, ülkemiz, milletimiz kalıcıdır. Unutulmamalıdır ki, içeride siyasi rekabet ancak güvenle yaşanabilecek ve bütünlüğünü koruyabilmiş Türkiye’de bir anlam ifade eder” dedi.

Siyaset 02.06.2019, 15:13 02.06.2019, 16:18
Saadet Partili Ayaz: En iyi savunma silahlarından daha etkili...

Şehit olan askerlere, Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileyen Ayaz, ülkenin güvenliğini doğrudan etkilemesi muhtemel olayların seçim tartışmaları yüzünden kamuoyunda gerektiği ölçüde konuşamadığını söyledi. Kritik bir dönemden geçildiğini ifade eden Ayaz, “Yaklaşan Ramazan Bayramı da fırsat bilinmeli ve milli hedeflere kilitlenmiş kararlılık görüntüsü verilmelidir. Bu ortak irade beyanı en iyi savunma silahlarından daha etkili sonuçlara sahiptir. İçerideki iktidar hesapları, kutuplaşma ve dağınık ortamı, dış politikadaki bütünlüğün en büyük düşmanıdır” diye konuştu. 

Birlik ve beraberliği sağlamak iktidarın milli güvenliğimizi ilgilendiren en önemli görevi olduğunu belirten Ayaz, “İktidarlar geçici, ülkemiz, milletimiz kalıcıdır. Unutulmamalıdır ki, içerde siyasi rekabet ancak güvenle yaşanabilecek ve bütünlüğünü koruyabilmiş Türkiye’de bir anlam ifade eder. Aklıselim ve sağduyu da bunu gerektirir. Bunun aksini düşünmek dahi istemeyiz.” dedi. 

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 24 Eylül 2020
İmsak 05:17
Güneş 06:41
Öğle 12:55
İkindi 16:19
Akşam 18:59
Yatsı 20:17
Günün Anketi Tümü
Sizce Eskişehir halkı koronavirüse karşı bilinçlendi mi?
Sizce Eskişehir halkı koronavirüse karşı bilinçlendi mi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@