alexa

banner933

banner934

banner935

banner941

banner942

banner943

banner912

banner936

banner937

banner938

banner939

banner940

banner944

banner766

'Siyaset sadece gerginlik değil, aynı zamanda dostluk ve kucaklaşmadır'

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş’a ziyarette bulundu. Ziyarette dikkat çeken mesajlar veren Ektaş, "Partiler arası bu görüşmeler toplumdaki gerginliği de azaltır. Siyasetin sadece gerginlik ve eleştiri üzerine olmadığını, dostluğun ve kucaklaşmanın var olduğunu ne kadar anlatırsak, toplumdaki ayrışmada o kadar ortadan kalkar" dedi. Başkan Kurt ise "Bütün parti ve insanların görüşleri bizim için önemlidir. Kentte yapılacak olan iyi şeylerde herkesin payı olsun istiyoruz" diye konuştu.

Siyaset 23.08.2019, 15:20 24.08.2019, 16:40 ABONE OL: google news
'Siyaset sadece gerginlik değil, aynı zamanda dostluk ve kucaklaşmadır'

Ziyarette konuşan İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Ektaş, “Sayın belediye başkanımız Kazım bey bundan önce, bir dönem belediye başkanlığı yaptığı dönemde, halkçı anlayışı ile demokratik, şeffaf, katılımcı bir belediyecilik anlayışı ile çok önemli başarılara imza attı. Yeni dönem seçimlerde de başarılarının karşılığını halkın takdiri ile gördü. Bir dönem daha belediye başkanı oldu. Şehrimizin karşı karşıya olduğu sorunları zaman zaman gündeme getirmek tüm partilerin olduğu gibi bizim partimizin de görevi ve sorumluluğu. Biz de bu sorumluluk bilinci içerisinde Odunpazarı, Tepebaşı ya da ilimizin tümünde çözüm bekleyen konuları gündeme getirmeye çalışıyoruz. Ama yapılmış olan her şeyi de alkışlıyoruz. Siyasi partilerin birbirinden farklı olması apayrı, yapılan hizmetleri gerçek anlamı ile görmek apayrı. Bu anlamda başkanımıza göstermiş olduğu başarı için teşekkür ediyorum. Partiler arası bu görüşmeler toplumdaki gerginliği de azaltır. Siyasetin sadece gerginlik ve eleştiri üzerine olmadığını, dostluğun ve kucaklaşmanın var olduğunu ne kadar anlatırsak, toplumdaki ayrışmada o kadar ortadan kalkar. Bu aynı zamanda Türk milletinin birliğine huzuruna da hizmet eder” dedi.

"Eleştiriye açığız": Kurt ise, “Sayın Başkanın seçimden sonra yaptığı hayırlı olsun ziyareti üzerine iade ziyaretimizi gerçekleştirmekten memnuniyet duyuyorum. Demokrasi uzlaşmadır. Eleştiri, demokrasinin temelidir. Biz her türlü eleştiriye açık bir yönetim anlayışı ile belediyeyi yönetiyoruz. Bu nedenle bütün parti ve insanların görüşleri bizim için önemlidir. Kentte yapılacak olan iyi şeylerde herkesin payı olsun istiyoruz. O nedenle ziyaretinize geldik. İnşallah iyi şeyler olur” diye konuştu. 
 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 16 Mayıs 2021
İmsak 03:54
Güneş 05:36
Öğle 12:59
İkindi 16:53
Akşam 20:12
Yatsı 21:48

Gelişmelerden Haberdar Olun

@