alexa

banner912

banner766

Süllü'den Makine Mühendisleri Odası'na ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi’ni ziyaret etti.

Siyaset 23.01.2019, 13:16 ABONE OL: google news
Süllü'den Makine Mühendisleri Odası'na ziyaret

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi Başkanı Atila Tomsuk ve oda yönetimi ile bir araya gelen Dr. Jale Nur Süllü, gerçekleşen çalışmalar ile ilgili olarak bilgi aldı.

İktidarın üreten ve düşünen meslek odalarını işlevsizleştirmeye çalıştığını söyleyen CHP Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü, mesleki örgütlenme ve toplum dayanışmasının doğruları daha güçlü seslendirmenin en etkili yolu olduğunun altını çizdi. Süllü “Ziyaret kapsamında Türkiye Büyük Millet Meclisi ve ülke gündemini ilgilendiren bazı konularda da Makine Mühendisleri Odası’nın uzman görüşüne başvurduk ve birlikte fikir alışverişi gerçekleştirdik. Başkan Atila Tomsuk ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası Eskişehir Şube Başkanı Atila Tomsuk da “CHP Eskişehir Milletvekili Dr. Jale Nur Süllü’ye ziyareti dolayısıyla teşekkür ediyorum. Bu dayanışma örneği bizim için çok değerli. Şehrimiz ve ülkemiz adına önemli olan konuları paylaştık.” dedi.
 

Yorumlar (0)
banner914
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 08 Mayıs 2021
İmsak 04:04
Güneş 05:43
Öğle 12:59
İkindi 16:51
Akşam 20:06
Yatsı 21:38

Gelişmelerden Haberdar Olun

@