alexa

banner766

Yeni yılın ilk ziyareti 45 yıllık muhtara

Tarihi Odunpazarı Bölgesi’nde 45 yıla yakın süredir muhtarlık yapan Kemal Mandal, yılın ilk mesai gününde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce’yi misafir etti. Muhtarlar ile koordineli çalışmaya büyük önem verdiklerini ifade eden Ünlüce, Kemal Mandal’ın da Akcami Mahallesi için yıllardır büyük emekler verdiğini belirtti.

Siyaset 06.01.2021, 12:24 ABONE OL: google news
Yeni yılın ilk ziyareti 45 yıllık muhtara

Kent merkezi ve kırsal mahallelerde 539 mahalle muhtarı ile sürekli iletişim halinde olan ve mahallelerin talep, şikayet ve önerilerini Muhtarlık Şube Müdürlüğü aracılığı ile çözüme kavuşturan Büyükşehir Belediyesi, muhtar ziyaretlerini de aralıksız sürdürüyor. Son olarak yılın ilk mesai günü olması sebebiyle Muhtarlık Şube Müdürlüğü yetkilileri ile birlikte Akcami Mahalle Muhtarı Kemal Mandal’ı ziyaret eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce, Eskişehir’e hizmet noktasında muhtarlar ile birlikte çalışmaya büyük önem verdiklerini belirtti. Ziyaret sonrasında sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaşan Ünlüce, paylaşıma “Yeni yılın ilk mesai gününde 45 yıldır Akcami Mahallesinde muhtarlık yapan Sevgili Kemal Mandal amcamızı ziyaret ettik. Çay içtik, sohbet ettik, ne güzel anılar dinledik. Sağ olsun, var olsun!” notunu düştü.

2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da hem kent merkezinde hem de kırsal mahallelerde muhtarlıkları ziyaret etmeye devam edeceklerini ifade eden Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ünlüce, muhtarların da her zaman Eski Nikah Dairesi içerisinde bulunan Muhtarlık Şubesi’ne gelerek talep ve şikayetlerini iletebileceklerinin altını çizdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Koronavirüs (Covid-19) aşısı olmayı düşünüyor musunuz?
Namaz Vakti 26 Ocak 2021
İmsak 06:38
Güneş 08:05
Öğle 13:15
İkindi 15:52
Akşam 18:16
Yatsı 19:37

Gelişmelerden Haberdar Olun

@