İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Aday Adayı Hakan Kaymak, düzenlenen iftar programında partililere seslendi. 2 Nisan’da gerçekleşecek olan temayül yoklamasına dikkat çeken Kaymak, “Temayül yoklaması neticesinde benim ismim açıklanacak listede ilk sırada da çıksa son sırada da çıksa 14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde ülke genelinde son sandık açılana kadar, son oy sayılıp da tutanağa geçirilene kadar hiç bıkmadan hiç yorulmadan aynı azim ve kararlılıkla mücadelemi sürdüreceğim. Hiç kimsenin en ufak şüphesi dahi olmasın bundan” şeklinde konuştu. 

Yeni kabinenin açıklanacağı gün ve saati belli oldu Yeni kabinenin açıklanacağı gün ve saati belli oldu

Tüm aday adaylarıma başarılar diliyorum

İftar Programı sonrası konuşan İYİ Parti İl Başkanı Emine Edizgil, “Bizler cesurlar bir yola çıktık ve bu yol için bir buçuk ay gibi bir süremiz kaldı. Ben bu süre zarfında bizleri bir araya getiren iftar yemekleri düzenleyen bütün vekil adaylarımıza hepsine tek tek teşekkür ediyoruz. 2 Nisan Pazar günü yapılacak olan önseçimde hepsine başarılar diliyorum” diye konuştu.

İsmim ilk sırada da olsa son sırada da olsa mücadelem sürecek

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Aday Adayı Hakan Kaymak ise, “2 Nisan Pazar günü Eskişehir teşkilatımızda milletvekilliği adaylığı için temayül yoklaması yapılacaktır. Ben de bu onurlu vazifeye aday adayı olarak talip oldum.  Sizlerin de bu konuda desteklerini bekliyorum. Temayül yoklaması neticesinde benim ismim açıklanacak listede ilk sırada da çıksa son sırada da çıksa 14 Mayıs Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde ülke genelinde son sandık açılana kadar, son oy sayılıp da tutanağa geçirilene kadar hiç bıkmadan hiç yorulmadan aynı azim ve kararlılıkla mücadelemi sürdüreceğim. Hiç kimsenin en ufak şüphesi dahi olmasın bundan. Biz bu yola aday adayı arkadaşlarımla beraber çıktık ve inşallah sonuna kadar da beraber yürüyeceğiz” dedi.