Aidatını ödemeyen üyelikten çıkarılacak

Eskişehirspor, üye aidat borcu bulunan üyeler için çok önemli bir duyuru yayımladı. Duyuruda, borcu olan üyelerin 31 Mart'a kadar borçlarını ödemeleri istenirken, üç dönem ve üzeri borcu bulunan üyelere çok önemli bir uyarıda bulunuldu.

Aidatını ödemeyen üyelikten çıkarılacak

Eskişehirspor'da kongre ara verilmesinin ardından İcra Kurulu, kulüp için kaynak arayışlarına devam ediyor. Bugün gün içinde VIP kombine bilet fiyatlarında indirime gidilmişti. Borcunu ödemeyen üyeler için de kulüp tarafından önemli bir duyuru yayınlandı. Duyuruda borcu olan üyelerin borçlarını 31 Mart'a kadar ödemeleri istendi. Üç dönem ve üzeri borcu olan üyelerin ise borçlarını belirtilen tarihe kadar ödememeleri durumunda kulüp üyeliğinden çıkaralacağının altı çizildi. Bu üyelerin kulübe tekrar üye olamayacakları da ayrıca ifade edildi.

Eskişehirspor'un resmi internet sitesinde yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

İcra Kurulu olarak, Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda aldığımız karara göre;  Eskişehirspor Kulübü Tüzüğü Madde 13 de belirtildiği gibi 31.03.2019 tarihine kadar aidat borcu olan üyelerimizin, aidat borçlarını ödemeleri gerekmektedir. 3 dönem ve üzeri aidat borcu bulunan üyelerimizin de ödemedikleri durumda 31.03.2019 tarihinden sonra üyelikten çıkarılacaklardır. Bu şekilde üyelikten çıkarılan kulüp üyeleri tekrar üye olamazlar. Tüm üyelerimize duyurulur. Eskişehirspor İcra Kurulu. 

Not: 1 dönem borcu bulunan üyelerimizin sadece 2019 borcu bulunmaktadır. 2 dönem borcu bulunan üyelerimizin 2018-2019 borcu bulunmaktadır. Eğer kendi isminizde bir hata olduğunu düşünüyorsanız. Yatırmış olduğunuz belgenizle birlikte kulüp muhasebemize geliniz. Ayrıca bu listenin Hazirun listesi ile bir alakası bulunmamaktadır. Hazirun listesi 31.03.2018 tarihine kadar aidatlarını yatırmış borcu bulunmayan üyelerimizden oluşmaktadır.

Eskişehirspor Kulübü Tüzüğü Madde13 tamamı: Yıllık aidat 240 TL olup, Yönetim Kurulu’nun teklifi üzerine Genel Kurul'da değiştirilir ve Genel Kurulu takip eden 1 Temmuz tarihinde yürürlüğe girer. Yıllık aidat, her yıl Mart ayının son günü saat 19.00'a kadar kulüp muhasebesine veya kulübün üyelere duyurduğu banka hesaplarına ödenir. Kulüp aidat ödemeye çağrı yapmak zorunda değildir. 3 yıl boyunca yıllık aidatını ödemeyen üye, üyelikten çıkarılabilir. Aidat borcu olan üye, Genel Kurul’a ve Yüksen Divan Kurulu toplantısına katılamaz.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 17:17
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508