Çapa devam edecek mi: Önemli açıklama

Teknik Direktörü Fuat Çapa, yeni sezonda Eskişehirspor'daki görevine devam edip etmeyeceği konusunda açıklamalarda bulundu.

Çapa devam edecek mi: Önemli açıklama

Eurosport'a konuşan Çapa "Eskişehirspor kulübünde bir yönetim değişikliği daha yaşandı ve yeni başkan Osman Taş oldu. Önümüzdeki sezona dair bir görüşmeniz oldu mu?" sorusunu cevapladı. Çapa "Yeni yönetimdeki pek çok arkadaş önceki yönetimlerde de görev almıştı.Dolayısıyla onlar bizi biliyor, biz de onları biliyoruz. Bu kulüple duygusal bir bağımız da var. Ancak sonuçta yeni bir yönetim var ve iyi bir şeyler yaptık diye bizimle devam etmek zorunda değiller. Her kararı anlayışla karşılarız. Açıkçası kulübün ekonomik durumunu bildiğimiz için sözleşmedeki ücretle ve süreyle ilgili bir talebimiz olmaz. Buradaki tek önemli kriter, bizim Eskişehirspor’a fayda sağlayıp sağlayamayacağımız. Eğer Eskişehirspor’un geleceğini kurtaracak projeler bize sunulursa kalmayı isteriz" dedi. 

"Haber bekliyorum"

Radyospor'da Salim Manav'ın sorularını da cevaplayan Çapa "Eskişehirspor bir kongre sürecinden çıktı. Yeni sezon öncesinde zor bir süreç kendilerini bekliyor. Ben görev alan son antrenör olarak geçmiş sezon ile ilgili bir rapor hazırlayıp kendilerine sundum. Sonra araya bayram süreci girdi. Yöneticiler şu anda puan silme tehlikesi olan dosyalarla, mevcut kadroda olup da sözleşmesi sona eren futbolcularla görüşüyorlar. Bayramdan sonra görüşeceğiz denilmişti, şu an sadece haber bekliyorum" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 19:26
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508