Demirdaş: Eskişehirspor'u kayyuma bırakmayız

Eskişehirspor'da daha önceki yönetimde ikinci başkanlık görevini yürüten iş insanı Özgür Fetih Demirdaş, kulübün kayyuma kalmaması için bir süredir çalışma yürüttüklerini belirterek "Sağlıklı bir yönetim oluşturmak için kolları sıvadık. Mustafa Topkaya ile birlikte Eskişehirspor’a kaynak yaratmak için çalışmalarımızı tamamladık" dedi.

Demirdaş: Eskişehirspor'u kayyuma bırakmayız

Özgür Fetih Demirdaş'ın açıklamasından satırbaşları: 

  • Eskişehir’in en büyük markası Eskişehirspor'umuzun, yaşadığı sıkıntılı süreci tüm kamuoyu gibi biz de yakından takip ediyoruz. Çözüm yolları içinde de çeşitli temaslarda bulunduk, bulunmaya da devam ediyoruz. 18 Ocak tarihinde yapılacak olan kongre öncesi ‘Takım kayyuma kalacak’ endişesini biz de her Eskişehirspor taraftarı gibi içimizde hissediyoruz.
  • Sağlıklı bir yönetim oluşturmak için kolları sıvadık. Avukat Mustafa Topkaya ile birlikte Eskişehirspor’a kaynak yaratmak için çalışmalarımızı tamamladık. Hedefimiz ilk etapta puan silmenin önüne geçmek.  Kaptanımız Semih Güler’in takımda kalmasını sağlamak.
  • Semih Güler'e bu takımın çok değerli bir parçası olduğunu söyledim. Yaptığı fedakarlığı biliyoruz. Alacaklarını ödeyeceğimizi söyledik. Kendisi de bize bekleyeceğini ifade etti. Kaptanımız sözünün arkasındadır. Taraftarlarımız endişeye kapılmasın
banner544
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner507

banner508